Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o modlitwę
Autor Wiadomość
Polyanna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 14:58   Proszę o modlitwę

Mam takie dni, kiedy wszystko wydaje mi się bez sensu, wszelkie starania głupotą i trudno mi pogodzić się z życiem które mam. Dziś właśnie jest taki dzień. Bardzo was proszę o modlitwę za mnie, abym miała siłę po raz 1000 powstać i znów zobaczyc iskierkę nadziei. A jeśli to wszystko jest bez sensu i mój związek jest skazany na przegraną to żebym miała siły z tym żyć.
Bardzo Was o to proszę.
:cry:
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 17:52   

To są doświadczenia...dotykają nas wszystkich...ale Pan nie pozostawia nas samych,tak jak po Wniebowstąpieniu Jezusa Chrystusa pozostawia nam Matkę swoją , by mogła nas podtrzymywać i wspierać, prowadzić.


Pamiętam w Modlitwie i to też dar Boży
www.kryzys.org/viewtopic.php?p=32547#32547

pozdrawiam serdecznie:)
 
     
Polyanna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 06:17   

Mirello, bardzo dziękuję za modlitwę.
Zwykle udaje mi się jakoś samej uspokoić, ale czasem mąż tak mi dopiecze, że nie wiem już co robić :cry: Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 
     
Kalina85
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 15:42   

Pomodlę się za Ciebie i wszystkich,którzy cierpią w małżeństwie.......
Mnie też jest bardzo cięzko,już niedługo będę musiała przejść przez rozwód..............
a wcale tego nie chcę........
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 20:01   

Jesteśmy tu wszyscy w modlitwach.................
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 5