Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPROSZENIE
Autor Wiadomość
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-18, 06:03   ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

26 maja 2007 roku w Baranowicach (obecnie dzielnica Żor) w parafii p.w. św. Jadwigi Śląskiej o godz. 16 00 odbędzie się Eucharystia w intencji uzdrowienia małżeństw przeżywających kryzysy.
Pragniemy zaprosić małżonków (i nie tylko – ich rodziny, bliskich, krewnych) oraz osoby, którym zależy na niesieniu pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym etapie (także po rozwodzie i gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa.

Przed Mszą Św. o godzinie 15 00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i adoracji.
Po Eucharystii zapraszamy na krótkie spotkanie do Sali katechetycznej.

Serdecznie zapraszamy

OSOBY chcące przybyć na wspólna modlitwę prosimy o wpisywanie się poniżej lub skontaktowanie się z Mark1 albo Stojgniewem.
Jest też możliwość udzielenia pomocy w dotarciu na miejsce i powrocie…

tel. do Mark1 +48 603 227 420
tel. do Stojgniewa +48 606 781 135
Szczegóły (techniczne) będą umieszczane sukcesywnie.
P.S. O ile zajdzie taka konieczność, zapewnimy opiekę nad dziećmi w czasie spotkania.
Spotkania mają mieć charakter cykliczny, np 1 raz w miesiącu.

[ Dodano: 2007-05-30, 00:04 ]
mark1, [ Dodano: 2007-05-29, 23:54 ]
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Dziękuje wszystkim tym, którzy mogli przybyć do nas 26-go, kolejne spotkanie:


[b]30 czerwca 2007 roku[/b] w Baranowicach (obecnie dzielnica Żor) w parafii p.w. św. Jadwigi Śląskiej o godz. 16 00 odbędzie się Eucharystia w intencji uzdrowienia małżeństw przeżywających kryzysy.
Pragniemy zaprosić małżonków (i nie tylko – ich rodziny, bliskich, krewnych) oraz osoby, którym zależy na niesieniu pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym etapie (także po rozwodzie i gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa.

Przed Mszą Św. o godzinie 15 00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i adoracji.
Po Eucharystii zapraszamy na krótkie spotkanie do Sali pod kościołem.

Serdecznie zapraszamy

OSOBY chcące przybyć na wspólna modlitwę prosimy o wpisywanie się poniżej lub skontaktowanie się z Mark1 albo Stojgniewem.
Jest też możliwość udzielenia pomocy w dotarciu na miejsce i powrocie…

tel. do Mark1 +48 603 227 420
tel. do Stojgniewa +48 606 781 135
Szczegóły (techniczne) będą umieszczane sukcesywnie.
P.S. zapewnimy opiekę nad dziećmi w czasie spotkania.
Spotkania mają charakter cykliczny, - każda ostatnia sobota miesiąca!
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-30, 12:42   

Marku ;)
Spojrzałam na grafik w pracy....mam wolneeeeeeeeeeeee :mrgreen:
Mam nadzieję, że tym razem będę mogła uczestniczyć z Wami w wspólnej modlitwie.
ZDAWAJ NAM TUTAJ RELACJę ZE SPOTKAń, MOżE OKAZAć SIę BARDZO POMOCNE.
Pozdrawiam serdecznie :)
Pamiętam w modlitwie:)
Ostatnio zmieniony przez Mirela 2007-05-30, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-30, 16:37   

Mam nadzieję,że tym razem i mnie nie zabraknie.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-26, 17:20   

30 czerwca 2007 roku po raz drugi w Baranowicach (obecnie dzielnica Żor) w parafii p.w. św. Jadwigi Śląskiej o godz. 16 00 odbędzie się Eucharystia w intencji uzdrowienia małżeństw przeżywających kryzysy.
Pragniemy zaprosić małżonków (i nie tylko – ich rodziny, bliskich, krewnych) oraz osoby, którym zależy na niesieniu pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym etapie (także po rozwodzie i gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa.

Przed Mszą Św. o godzinie 15 00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i adoracji.
Po Eucharystii zapraszamy na krótkie spotkanie do Sali pod kościołem.

Serdecznie zapraszamy

OSOBY chcące przybyć na wspólna modlitwę prosimy o wpisywanie się poniżej lub skontaktowanie się z Mark1 albo Stojgniewem.
Jest też możliwość udzielenia pomocy w dotarciu na miejsce i powrocie…

tel. do Mark1 +48 603 227 420
tel. do Stojgniewa +48 606 781 135
Szczegóły (techniczne) będą umieszczane sukcesywnie.
P.S. zapewnimy opiekę nad dziećmi w czasie spotkania.
Spotkania mają charakter cykliczny, - każda ostatnia sobota miesiąca!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9