Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o przemianę !
Autor Wiadomość
Agulenka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-01, 19:38   

Witajcie,
widziałam sie z mężem ostatnio, był lekceważacy i obojętny. Zrozumiałam,że mnie nie kocha. I nie ma znaczenia to jak się zachowuję, czy jak wygladam ... Jeżeli jest z jakąś kobietą (wszystko na to wskazuje) kim ona jest, co ona mysli? i jaK ona może żyć ze świadomością krzywdy mojej i dzieci?.. Czy się tego nie domyśla ? ..Jak może spotykać się z takim człowiekiem jakim jest mój mąż?Czy nie ma wyobraźni, żyje chwilą albo tak mocno kocha? Czy on również kocha, przecież dotychczas nie potrafił... Dzieci dzisiaj pojechały na cały miesiąc do niego. Zgodziłam się na to, ponieważ to jest przecież ich tata. Cieszyłam się, że wreszcie zaczął się o nie zabiegać. Wychodząc z domu płakały. A ja nie mam rodziny, którą kiedyś załozyłam. Podobno mam się przyzwyczajać cha, cha...Czas teraz liczę od mediacji (dot, spraw majątkowych) do rozprawy rozwodowej. Dałam mu adres strony naszego forum - niepotrzebnie. Moje zycie jest złym snem, z którego nie mogę sie przebudzić. Dziękuję Ci Boże za wspaniałe dzieci, które nieopatrznie skrzywdziłam, choć ponoć wszystko jest relatywne.
A.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9