Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
jak długo ma trwac ten kryzys???
Autor Wiadomość
alibea
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-27, 14:31   jak długo ma trwac ten kryzys???

mam pytanie do osob , ktore wyszly zwycięsko z kryzysu.Jak dlugo u Was to wszystko trwalo (kryzyz)??? u mnie od poczatku ciazy...do teraz, dzieciatko bedzie juzialo 7 msc.NIE jest nic lepiej, nie widze juz zadnych szans na poprawe
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-27, 15:06   

Alibea...
Nie wiem ...czy znów się pojawi...nawet nie wiem czy to kryzys....tak mam na ten moment...
Nie mogę też powiedzieć ,że mój mąż wyszedł z nałogu...Ale jest coś co zmieniło się we mnie...dzieje się coś czego nie rozumiem na ten moment...nawet nie wiem co to jest...
Prosiłam Boga o nawrócenie męża, o oczyszczenie jego duszy jeśli to możliwe - przez oczyszczanie mojej i ciągle proszę, oddaje każdego dnia wszystko Bogu ( cierpienia , radości) w intencji mojego męża, proszę o spokój w jego duszy, o nasze uzdrowienie...jak każdy tutaj ... Zdaje mi się nawet ,że ja chcąc jego radości sama się zmieniam...Mąż zaczyna być ...tak jak potrafi na ten moment, TAK JAK POTRAFI... trudno mi pisać o zmianach...one są takie delikatne, ciche, niepozorne a dające spokój w naszym domu. Długa droga przed nami.
Jest coś pocieszającego w tym wszystkim...te słabości...te upadki...Dzięki nim jesteśmy zwykłymi ludźmi których właśnie kocha Bóg.

pozdrawiam serdecznie:)
Nigdy nie pozwolę sobie odebrać nadziei na nasze wspólne zbawienie
Był taki czas w moim życiu,ze nie widziałam szans na poprawę.
Pamiętam w modlitwie:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9