Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje ze wspólnotą Sychar
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-06-02, 20:39   Wakacje ze wspólnotą Sychar

Organizujemy wakacje w dniach 19-25 sierpnia 2007 w Polanicy Zdrój . ;-)
U Ojców Najświętszych Serc, Sercanie Biali (SSCC)
Wakacje przewidziane są dla małżonków przeżywających kryzys wraz z dziećmi ! ( i nie tylko )

Koszt to 45 zł dziennie nocleg + wyżywienie, czyli za 7 dni 315 zł za osobę, ale może znajdą się sponsorzy dla szczególnie potrzebujących.

Zgłoszenia proszę kierować do mnie na e-mail. lub prv.

Więcej informacji w następnych dniach. :-D
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-02, 23:17   

Tadeuszu
A male dzieci też sa liczone tak samo ?
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-05, 07:54   

Rozmawiałem z Ojcami w Polanicy i dzieci płacą po połowie :->

Będzie pięknie !
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-01, 21:14   

Tadeuszu!
Jak zwykle masz dobry pomysł na spotkanie - wakacje, to przecież świetne miejsce, atrakcji nie zbraknie, ja z córeczką na pewno będziemy, mogę również zabrać osoby chcące dojechać z południa Polski!
Tym razem będziemy odpoczywać z dziećmi, ale myślę że będzie czas również na rozmowy dorosłych...
No to ja już dokręcam koła!
Marek!
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-03, 21:58   

Byłem u Ojców w Polanicy w zeszłym tygodniu. Wspaniałe miejsce. Dwa duże budynki w jednym jest kaplica. W drugim my będziemy mieszkać na górze. Piękny ogród. Mała dzwonnica. I przepiękna droga krzyżowa z widokiem na piękne góry. Naprawdę malowniczy teren.
Są to Ojcowie Biali którzy pracują na misjach i już w czasie mojej krótkiej wizyty posłuchaliśmy z dziećmi wspaniałych opowieści z Afryki.

Tworzy się już fajna grupa ludzi, ale jest jeszcze parę miejsc wolnych więc warto sie zastanowić czy nie skorzystać z tak tanich, fajnych wakacji. Zapraszam

Jak ktoś ma jeszcze pytania proszę na e-mail
Pozdrawiam

P1060062.JPG
Plik ściągnięto 170 raz(y) 96,91 KB

Ostatnio zmieniony przez administrator 2020-12-09, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-23, 21:37   

Są jeszcze wolne miejsca proszę może warto urwać się na trochę z domu i wyciszyć się w górach i spojrzeć na wszystko z daleka.
Porozmawiać z ludźmi. Odpocząć itp.

W razie pytań proszę na e-maila: szukała@gmx.de
lub tel. 0601820449

Pozdrawiam Tadeusz
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-24, 18:53   

Tadeuszu z serca dziękuję Ci za zaangażowanie w organizację tak wspaniałego przedsięwzięcia:) , akurat kończę wtedy urlop... Może uda się odwiedzić Was w sobotę lub niedzielę...:)

pozdrawiam serdecznie "Sycharków" wczasowiczów :) i tych skrzatów :) co tam będą tyż .
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 05:04   

Podczas pobytu na naszych wspólnych wakacjach z dziećmi będziemy mieli okazję do wzięcia udziału w Eucharystii w intencji naszych małżeństw przeżywających kryzysy.
24 sierpnia o godz. 18 00 w Sanktuarium Wambierzyckiej Królowej Rodzin odbędzie sie msza w zarezerwowanej dla nas intencji

Po mszy, to informacja zwłaszcza dla dzieciaków ale i dla dorosłych, okazja do podziwiania iluminacji świetlnych i spojrzenia na sanktuarium w Wambierzycach w tej scenerii.
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-07, 14:30   

No to się jeszcze bardziej ciesze, ze jadę na te sycharowe wakacje! To ulubione sanktuarium mojej niezyjacej już od lat Babci, ktorej wiele zawdzięczam. NIgdy tam nie byłam. A teraz będe , dzieki Wam! Do zobaczenia
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-09, 21:29   

Najwyższy czas podać adres i mapkę jak dojechać !

Ojcowie Sercanie Biali.
ul.Reymonta 1
57-320 Polanica Zdrój
tel.074/ 8681317

A pod tym linkiem jest mapka z lokalizacją miejsca w Polanicy Zdrój http://miejsce.info/m/pl/ZVZknpC

Będziemy mieli do dyspozycji parę samochodów, więc proszę o kontakt jak ktoś już będzie nie daleko to możemy podjechać np. na dworzec.

( proszę o kontakt osoby które chcą się dorzucić do kosztów pobytu dzieci na wakacjach )

Pozdrawiam. ;-)
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 18:47   

Wszystkim organizatorom wakacji w Pokrzywnie pragnę z całego serca podziękować .
Kochani , wakacje były niesamowite, jestem bogatsza o doświadczenia , przygody , rozmowy .... DZiękuję ze mogłam Was wszystkich poznać w imieniu swoim i dzieci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam
 
     
izis
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 15:43   

Przyłączam się do podziekowań Anuli, było wspaniale. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, których w Polanicy poznałam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11