Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Łaska nawrócenia
Autor Wiadomość
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-27, 22:07   

Wspaniale że mąż był w Piekarach, "Przyglądaliśmy się naszemu powołaniu" - mężów i ojców, jak być mężczyzną w tych trudnych czasach.
Wiele miejsca w homilii oraz przedmowie arcybiskupa, poświęconych było małżeństwu, rodzinie i kryzysowi, który objawia sie licznymi rozwodami, usłyszałem stanowcze wołanie abyśmy my mężowie i ojcowie byli opoką, na której oparty jest nasz domowy kościół, wiara naszej rodziny!
Anakondo cieszę się z tobą, i polecam wasze małżeństwo opiece Maryi.
 
     
Unus
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-27, 23:08   

Pisaliście o modlitwie z małżeństwo o jednej porze...chciałbym się dołączyć... jeśli można...?
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-28, 07:09   

Powiewów było wiele i :evil: chciał też psuć...
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-28, 07:58   

U mnie popsuł....
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-28, 08:53   

Wan - nic nie popsuł.
Zobaczylaś tylko ponownie coś, co od dawna jest faktem.

Ale pamiętaj - sama stawiasz innych do pionu - to teraz siebie ustaw. Wracaj na właściwą drogę, bo krętymi ścieżkami nie zajdziesz daleko i jeszcze się pokaleczysz.
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-28, 10:41   

on CHCIAŁ popsuć... ale mu się nie udało... :mrgreen: wanboma, może za bardzo się na tym skupiasz... wycisz się uspokój i popatrz w siebie... nie na męza i kochankę :roll:
 
     
Anakonda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-11, 17:26   

Kochani, dawno nie pisałam ale podczytuje forum regularnie. U mnie nadal dzieje się dobrze, choć nie do końca tak jak bym chciała. Cieszę się jednak tym co mam i odpoczywam po tych wszystkich latach, kiedy było tak źle...Mąż na terapii, chodzi regularnie , a oprócz tego nawrócił się po tylu latach! Teraz co niedzielę chodzimy razem z córkami na mszę :-) Byliśmy także na mszy o uzdrowienie odprawianej przez Ojca Billa. Mój mąż zrobił krok milowy w swoim życiu.
Teraz najważniejsze dla niego jest życie w trzeźwości i wiele energii poświęca tej sprawie.
Nasze małżeństwo jest teraz zupełnie inne ( w tym dobrym sensie) niż było parę miesięcy temu- gdy szukałam pomocy na forum. Jednak dużo jeszcze pracy przed nami aby wszystko wyprostowało się tak do końca. Ja jednak wierzę , że wszystko się uda i uzdrowienie będzie całkowite. Modlitwa pomaga trwać na co dzień. Chciałabym aby każdemu z Was udało się wyprostować pokręcone drogi życia. Ofiaruję pamięć w modlitwie i pozdrawiam wszystkich Sycharowiczów wakacyjnie i słonecznie.
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-11, 17:40   

dziekujemy za cipele słowa... aby dalej wiodło wam sie w zyciu... dzieki taim swiadectwom odchodza odemnie watpliwosci... dziekuje
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-11, 18:07   

Cieszę się razem z Tobą. Oby tak dalej.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-11, 18:15   

Anakondo - super :) TAk trzymajcie !
Pozdrawiam równie ciepło .
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-11, 19:14   

Anakondo,ja również bardzo sie cieszę,oby tak dalej,oby już nigdy nie powróciły te złe chwile
 
     
Jaka:)
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-12, 11:50   

Super Anakondo cieszę się razem z Wami!!

Takie świadectwa dają nadzieję nie tylko tym, którzy jej potrzebują ale i tym którzy wiedzą, że długa droga przed nimi.....

Pozdrawiam :-D
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-12, 19:48   

Kochana Anakondo!!!!! Ogromnie się cieszę razem z Tobą , serce mi rośnie gdy czytam jak Pan nasz działa.

Teraz tylko bardzo Cię proszę - dziękuj Bogu codziennie za to co dla Was robi. Momenty towarzyszące nawracóceniu są piękne, ja też to przeżywałam i stan ten był nieprzyrównywalny do żadnego innego, Dałam świadectwo i myśłałam , że mam dożywotnią licencję na szczęście. Niestety upadłam w wierze , upadł mój mąż , znów zaczeło się zle dziac w naszym małżeństwie. W każdym z nas jest wielka dziura w kształcie Boga i tylko Bóg jest ją w stanie wypełnić, nic innego i nikt inny.

Nie miałam Teraz w planach Anakondo wchodzic na forum , nie miałam w planach również odczytywać ofert księgarnii internetowej na swojej poczcie ( ciągle brak mi czasu ) A jednak odczytałam , weszłam na forum i jako pierwszą rzecz przeczytałam Twoje świadectwo.

I zobacz co też wyczytałam w owej ofercie....JAK UTRZYMAĆ SWOJE UZDROWIENIE :idea:
Dwa zdania na temat tej ksiązki >2. Pragnę pomóc też tym, którzy już raz uzdrowieni, chcą to uzdrowienie utrzymać; ponieważ otrzymanie czegoś od Boga jest jedną sprawą, a zatrzymanie tego - osobną kwestią.W pierwszym fragmencie Biblii podanym na początku tego rozdziału Ewangelista Mateusz cytuje Słowa proroka Izajasza, gdy mówi: "On NIEMOCE nasze wziął na siebie i CHOROBY nasze poniósł". Tekst drugi powiada: "Lecz On nasze CHOROBY nosił, nasze CIERPIENIA wziął na siebie".
Kiedy przeczytałem w mojej Biblii, że On sam wziął moje niemoce i poniósł moje choroby, doszedłem do wniosku że nie ma potrzeby byśmy obaj - On i ja mieli je nosić. Odtąd jestem od nich wolny! Dzięki Bogu, On wziął nasze słabości i poniósł nasze choroby

Pozdrawiam Cie mocno Anakondo, nie czytałam tej ksiązki, daję link, wierzę , że po raz kolejny rzeczy nie dzieją się przypadkowo :-> http://www.dobryskarbiec....4137.html?ref=5
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-16, 17:50   

Anakondo!!!!!operacja trwa stosunkowo krótko...........rehabilitacja często do końca zycia.Twój maż (i Ty z córkami) doznaliscie łaski.Teraz pozostaje te łaskę pielegnować ,dbac o nią i nie zrażać się chwilowymi potknięciami.
Pogody Ducha i kolejnych 24 godzin dla Was w trzeżwosci
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8