Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
W trosce o to byśmy sie czuli dobrze na forum
Autor Wiadomość
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 11:58   

http://www.kryzys.org/vie...ighlight=#26402

Tak jak tutaj ?? 4 i 5 post od góry ??

Andrzeju, czy zablokowałeś edycję własnych tekstów ?? bo coś mi się tak wydaje... chyba, że przeoczyłem coś... jeśli tak, to BRAWO !! Unikamy kolejnych niedomówień i sugerowania sklerozy ;-)
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 12:31   

Rot? Może pomyślałeś, że ktoś skasował mój post? Zrobiłam to sama i zostało to bez śladu. Dlatego napisałam, spokojnie.
Jak się cudze zmienia ZAWSZE zostaje ślad :->
 
     
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2007-05-16, 12:36   

rot napisał/a:
http://www.kryzys.org/viewtopic.php?p=26402&highlight=#26402

Tak jak tutaj ?? 4 i 5 post od góry ??

Andrzeju, czy zablokowałeś edycję własnych tekstów ?? bo coś mi się tak wydaje... chyba, że przeoczyłem coś... jeśli tak, to BRAWO !! Unikamy kolejnych niedomówień i sugerowania sklerozy ;-)


Cytat:
rot
Nie jest za późno!


Imię małżonka/i: Joanna
Staż małżeński: 16
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 721
Skąd: prawie Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-08, 12:40


--------------------------------------------------------------------------------

kurcze... a dałbym sobie głowę uciąć, że był tu jeszcze jeden post
_________________
Jeszcze zdążymy naszą miłością siebie zachwycić,
Siebie zachwycić i wszystko w krąg.





kasia

Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 578

Wysłany: 2007-05-08, 12:45


--------------------------------------------------------------------------------

witaj rot, wzięłam i go wycięłam, spokojnie.. mój ci on był
3maj się!
_________________
J.U.T!


8 maja kasia wykasowała swój post. Marek, nie wiem w czym widzisz problem.
Problem, który związany jest z zarzutem nałoga dotyczy okresu między 2007-05-11, 18:08 a 2007-05-13, 12:08 . W tym czasie nikt ze strony admina i moderatorów nie dokonywał zmian w poście nałoga. A moderatorami z uprawnieniami na tym forum "Rozwód czy ratowanie małżeństwa? » Dziecko w czasie kryzysu" są: Andrzej, kasia, żona, marcinm, Tadeusz.
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Posłuchaj... (mp3 – 0,94 MB)
 
     
nałóg
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-16, 12:58   

wita.Do administratora!!! Ja ,jak juz napisałem nie mam zamiaru drążyć więcej tego tematu.Było....i sie skonczyło.Widocznie tak ma być.
Nie mam żalu ani pretensji i wiecej nie bedę pisał na ten temat.Uważam sprawę za wyjasnioną tak na ogóle jak i w korespondencji prywatnej.Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9