Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Błagam o pomoc i modlitwę
Autor Wiadomość
Wilczek_29
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 09:36   Błagam o pomoc i modlitwę

Na początku tego roku mój mąż, Krzysztof, po 7 wspaniałych wspólnych latach oświadczył mi, że spotyka się z koleżanką z pracy i chce rozwodu.Po trzech tygodniach odkryłam, że jestem w ciąży, ale dla niego nie miało to już znaczenia. Byłam zdana tylko na siebie, bez pomocy i wsparcia z jego strony. W marcu straciłam nasze dziecko. Teraz mieszkamy osobno, mąż w dalszym ciagu spotyka się z tamtą kobietą i nalega na rozwód, ale nie ma w nim juz tej złości, która była na początku. Prosze o modlitwę, by opamiętał się i wrócił. By tamta kobieta pojęła, jak skrzywdziła mnie, nasze dziecko i nasze małżeństwo. By znalazła szczęście w inny sposób...
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 10:00   

Obiecuję swoją modlitwę i dolaczam Cie do najblizszej intencji modlitwy tygodniowej.
Trzymaj się dzielnie, trwaj w swoim małżeństwie, zadbaj o swój spokój i módl się za męża - Twoja modlitwa za Niego ma wielką moc.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 10:02   

Wilczku, polecam wasze małżeństwo Matce Bożej już zaraz w modlitwie, Ona matka poznała ten ogromny ból utraty dziecka swego ukochanego Syna, i zaniesie te nasze błagania właśnie do Niego. O północy dziesiątka różańca w intencji ratowania małżeństw, bądź z nami jeśli możesz!
 
     
Wilczek_29
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 10:25   

Dziękuję Wam bardzo za słowa wsparcia i za modlitwę.
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 12:52   

Wilczku będę również o Tobie wspominał w modlitwie ! Ale najważniejsze abyś Ty teraz jak najczęściej ( codziennie jak się da ! ) przyjmowała komunię św. i to nie w intencji swojej, tylko
męża tak jakby to mąż przyjmował komunię. Wtedy miłość Jezusa spali jego grzech i Ty będziesz mniej cierpiała, a On na pewno wróci.
Nie martw się będzie dobrze !
Ty jesteś bez grzechu i masz Boże Błogosławieństwo.
Kto zachowuje przykazania Boże i czyni dobre uczynki według nauk Ewangelicznych, ten czyni wolę Bożą i otrzymuje od Boga to co Bóg dla niego przygotował. Przede wszystkim opiekę aniołów i wszelkie dary doczesne, takie jak zdrowie, mądrość i wszelką umiejętność, aby człowiek żył w pokoju i potrzeby jego były zaspokojone i był pomyślny we wszystkich swoich poczynaniach. A dobroć Boża jest tak wielka, że wynagradza On przyszłe pokolenia tego człowieka aż do tysięcznego pokolenia.

Tylko bądź codziennie w kościele :-D
 
     
Rosa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 13:14   

Wilczku jestem z Tobą w modlitwie i proszę korzystaj z daru Eucharystji. Zjednoczenie z Chrystusem działa cuda w naszym życiu.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 13:17   

I ja bedę o Tobie i Twoich problemach pamietać w modlitwie, również na dzisiejszej Mszy Świetej :-)
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-23, 13:51   

w moich również,jak zresztą cały sychar ;-)
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-25, 07:38   

Wilczku- i ja będę się za Ciebie modlić
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-25, 07:56   

obiecuję modlitwę
 
     
Wilczek_29
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-30, 16:00   

Rozstali się :-) A właściwie to ona odeszła... Mam nadzieję, że juz nigdy nie wróci, a mój mąż doceni moje uczucia...
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-30, 18:39   

Wilczku, niech Bóg Was prowadzi !! EL.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-30, 19:17   

Wilczku, wierzę, że on wróci - do Ciebie, dla Ciebie...
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-30, 19:52   

Ja też wierzę ;-) ...............
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-30, 21:30   

Wilczku.
Cieszę się razem z Tobą. Ale proszę - bądź czujna i ostrożna. To na pewno nie zaszkodzi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9