Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Idę sobie stąd...
Autor Wiadomość
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-12, 17:43   Idę sobie stąd...

Ponieważ

- to forum przestało służyć temu, czemu miało służyć, czyli wspieraniu osób w kryzysie małżeńskim
- pogląd odmienny od jedynie słusznego poglądu administracji to pogląd zły
- osoby, które najbardziej mnie wspomogły i które bardzo cenię są szykanowane
- zrobiło się tu okropnie, obrzydliwie i wstrętnie i czuję niesmak, jak tu wchodzę

Postanowiłam się pożegnać.

Chcę bardzo podziękować osobom, które polubiłam i które bardzo mnie wspierały w ciężkich dla mnie momentach, to znaczy (kolejność przypadkowa ;-) ) Beatce, Oli, Zuzie, El, Kotelli, Wito, Pestce, Jakiej, Bajce, Miśkowi, Anakondzie, Wanbomie, Nałogowi. I mam nadzieję, że nie zapomniałam o nikim. Żywię sympatię dla jeszcze wielu innych osób, ale jest ich zbyt dużo, żeby wymieniać...
Administracji też dziękuję za lekcję, bo przecież każde nowe doświadczenie uczy...
Administratorze, tutaj wciąż będą przychodzili nowi skrzywdzeni ludzie, więc będziesz i tak miał kim "zarządzać", ale może jednak powinieneś w swym sercu rozważyć to co Ci tyle osób mówiło...
Szkoda tego forum, bo naprawdę mogłoby to być pomocne miejsce dla skrzywdzonych ludzi. Wielka szkoda, że osoby, które mówią bardzo mądrze i służą PRAWDZIWYM wsparciem są traktowane jak persona non grata...
Mam nadzieję, że zanim ten post zostanie okrojony, ktoś go zdąży przeczytać...

Przez jakiś czas będę tu wchodzić i odbierać privy. Jesli ktoś jest zainteresowany kontaktem ze mną, poproszę o zostawienie namiarów.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-12, 18:10   

Grażynko nie rób tego. Będzie Ci nas brakowało a mnie Ciebie. Ponadto służyłaś nam wszystkim dobrymi i mądrymi radami .
Kto jak kto ale Ty naprawdę mi duzo pomogłaś swoimi postami i swoim doświadczeniem zawodowym.

Pozdrawiam

Ada
 
     
jaka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-12, 18:12   

Dzięki, Grażynka, za wszystko.
Niech Moc będzie z nami wszystkimi.
Moc Najwyższego, żeby nikt nie miał wątpliwości.
Tym razem bez uśmiechu.
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-12, 20:48   

cóz, i ja ostatnio napisałam, ze zamiast pisania wolę chyba tylko juz czytać... widzę, że więcej osób to dotknęło... Trzymaj sie Grażyno, powodzenia w życiu.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-12, 22:22   

Grażynko.
Przykro mi że podjęłaś taką decyzję. Ale możesz ją zmienić, jeśli tylko uznasz, że to tylko chwilowe zniechęcenie.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-13, 07:11   

Grażynko, tak bardzo Ciebie rozumiem... Niech Bóg Ci błogosławi. Bądź silna!
 
     
CA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-13, 12:03   

Przykro mi
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-13, 17:49   

Grażynko....a ja myslę, że przeciez przyszłaś tu dla siebie i zawsze znajdzie się ktoś, dla kogu tu jesteś ważna, kto Cie potrzebuje !
Ja sie dystansuje do kłótni i awantur...do niczego mi to tutaj ! Niech sie szarpie ten, kto lubi szarapać....mnie nic do tego . Uciekam i jestem tu dla Przyjaciół i z Przyjaciółmi ! Ciebie zapraszam....bądź !! Przytulam !! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9