Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę za moją żonę w jej 40-ste urodziny
Autor Wiadomość
jarekzpoznania
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-29, 11:56   Prośba o modlitwę za moją żonę w jej 40-ste urodziny

Kochani,
jutro (30.03.07) moja żona obchodzi 40-ste urodziny. Proszę Was bardzo o modlitwę w jej intencji. W szczególności o blogosławieństwo Boże.
Po powrocie do domu dowiedziałem się, że była dzisiaj u prawnika i składa pozew rozwodwy. Tym bardziej prosze o modlitwę w jej intencji.

Pozdrawiam

Jarek
Ostatnio zmieniony przez jarekzpoznania 2007-03-29, 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-29, 16:37   

Oczywiście !! Jak urodziny, to specjalna modlitwa !! Pozdro !! EL.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 00:20   

Dokładam swoją modlitwe za żone Jarka.
Nie martw się chłopie, nie jesteś sam jest z nami zawsze On, który czuwa... nad naszymi żonami i prawnikami również!

Pozdrawim Marek!
 
     
jarekzpoznania
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 08:08   

Dziękuję za modlitwę.
Wczoraj miałem koszmarny dzień. Rano zobaczyłem, ze żona zabiera akty urodzenia dzieci. Wiedziałem po po, ale gdzieś tam liczyłem na to, że może nie. Wieczorem dowiedziałem się, że była u prawnika i składa pozew. Byłem na dnie.
Dzisiaj minęło. Pan zabrał ode mnie rozpacz i ból. Modlę się i dziękuję wszystkijm, którzy to robią w naszej intencji.
Teraz zajmę się przygotowywaniami do urodzin mojej Żony no i pomodlę się.

Pozdrawiam

Jarek
 
     
kinga
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 19:18   

Jarku, głowa do góry. Nie jesteś sam. A Pan slucha wszystkich, którzy się do niego uciekają. Pozdrawiam
Kinga
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-30, 20:31   

Jarku, Bóg daje Ci spokój. Z Panem nie zginiesz...
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-31, 06:26   

.................miej boga zawsze na ramieniu
 
     
jarekzpoznania
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-02, 06:58   

Kochani,
dziękuję za modlitę w intencji mojej żony. W piątek (dzień jej urodzin) wszystko się udało. Było miło i jak na czas dzisiejszy blisko. Sobota była już gorsza, mieliśmy iść wspólnie na Misterium Męki Pańskiej na Cytadeli, ale za to niedziela była wspaniała, pełna wyciszenia, nadzieji i wiary. A dzisiaj wszystko od nowa. Pierwsze pretensje i żale mojej żony.
Nic trzeba trwać i isć naprzód cokolwiek by się nie działo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8