Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę, o siły po śmierci dzieci a także o zdanie egzaminów
Autor Wiadomość
Anulka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 17:25   Proszę, o siły po śmierci dzieci a także o zdanie egzaminów

Boże zabrałeś nam trzech wspaniałych synów proszę Cię o siły psychiczne i fizyczne dla mnie i dla męża.
Proszę za Wstawiennictwem św. Anny, o światło Ducha Świętego abym zdała wszystkie zaległe egzaminy i znalazła pracę.
Proszę nie zostawiaj nas.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 17:55   

Wszechmogący i Miłosierny Boże, wejrzyj łaskawie na nasze cierpienia, umocnij wiarę swoich dzieci, ulżyj naszemu brzemieniu, aby zawsze ufały Twojej ojcowskiej Opatrzności. Przez Chrystusa Pana Naszego.Amen

Jestem z Tobą w modlitwach :)
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 18:00   

Anulko, witaj. Też będę o Tobie i mężu pamiętała w dzisiejszej modlitwie.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 18:49   

Witaj Anulko !
Czasem takie doświadczenia....Kochana , nasze cierpienie ma sens !! Nie wiemy jaki....może kiedys się dowiesz.
Jestem z Wami w modlitwie ! Niech Bóg z Wami !!! EL.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-21, 23:25   

I ja będę pamiętać w modlitwie- serce pęka z bólu czytając cos takiego
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-22, 06:04   

Ja również dołączam do modlitwy,ach te życie.......
 
     
Anulka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-22, 11:56   

Bardzo dziękuję Wam za modlitwę.
Bardzo cieszę, że "tu" trafiłam wiem, że nie jestem sama z moimi problemami.
Pamiętam o Was w mojej modlitwie.
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-23, 00:43   

Anulko! I ja pamiętać będę w modlitwie.
Pewnie znasz ten adres, ale na wszelki wypadek: http://www.dlaczego.org.pl
 
     
Anulka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-23, 19:18   

Dziękuję Agatko. Byłam na tej stronie zaraz po śmierci Szymusia i Barusia ... ale nie potrafiłam wtedy czytać - zbyt wielki ból.
Może teraz będę miała odwagę wejść na tą stronkę i zapalić światełko dla moich Trzech Wspaniałych Aniołków.

Teraz leżę ponieważ mam zapalenie oskrzeli i uczę się na zaległe egzaminy który mam m.i.n. w poniedziałek. :cry:

[ Dodano: 2007-04-01, 10:51 ]
Jeśli mogę to prosze o modlitwę w mojej intencji przede wszystkim o siły - bo tych naprawdę co raz mniej jak równiez o światło Ducha Świętego na czas jutrzejszych egzaminów. Proszę również o modlitwę abym znalazła prace.

Bóg zapłać.

[ Dodano: 2007-04-01, 10:53 ]
Jeśli mogę to prosze o modlitwę w mojej intencji przede wszystkim o siły - bo tych naprawdę co raz mniej jak równiez o światło Ducha Świętego na czas jutrzejszych egzaminów. Proszę również o modlitwę abym znalazła prace.

Bóg zapłać
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9