Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Książeczka z modlitwami w sprawach trudnych
Autor Wiadomość
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-21, 20:50   Książeczka z modlitwami w sprawach trudnych

Kupiłam książeczkę "Nabożeństwa do Świętych szczególnego wstawiennictwa w sprawach najtrudniejszych i beznadziejnych". Są tam litanie, modlitwy i nowenny do świętych: Rity, Filomeny, Judy Tadeusza, Ekspedyta, Antoniego, błogosławionego ojca Pio, czternastu wspomożycieli, modlitwy do aniołów i egzorcyzmy. Oprócz modlitw są życiorysy świętych. Książeczka kosztuje 10.50 plus przesyłka. Ja kupiłam ją w księgarni internetowej Prodoks - tam była najtańsza. Autor: Stanisław Maria Kołdon. Polecam.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-21, 21:52   

Grażynka,
też ją mam i korzystam. Jest świetna. Tez polecam :lol:
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-22, 21:28   

a ja mam taki problem, że przeważnie księgarnie katolickie nie działają zagranicą, jeśli już to jest mnóstwo zachodu i koszty przesyłki +/- 100zł :evil:
zawsze wracam z Polski obładowana do granic możliwości
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10