Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2007-04-13, 09:17
Zdradziłam
Autor Wiadomość
MIKA
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-19, 15:19   Zdradziłam

Zdradziłam po 7 lat bycia w związku. Dziś bardzo tego żałuję. Robię wszystko żeby mi wybaczył. Dzwonię,piszę, błagam, płączę. On twierdzi,że nigdy mi tego nie wybaczy. Powtarza, że związek musi opierać się na zufaniu, którym już nigdy mnie nie obdarzy. Nie jesteśmy już razem od 4 mięsicy, a ja nadal kocham, tęsknię. Czy można odzyskać zaufanie?Czy jest jakiś sposób na odbudowanie straconego zufania?
 
     
Apollo-A4
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-21, 10:13   

Witaj...
.... miłość opiera się na zaufaniu, jednakże potrafi wiele wybaczyć, każdy ma swoją chwilę słabości, więc jeśli to było to naprawdę prawdziwe uczucie, to wybaczenie powinno nastąpić. Należało by się zastanowić nad tym, co się złożyło na to, że tak a nie inaczej się stało. Nigdy nie ma winy jednostronnej i ta druga strona powinna też przeanalizować swoje postępowanie, gdzie popełniła błędy i zaniedbania.
Jeśli łączyło was naprawdę wielkie uczucie, to z biegiem czasu powinien wybaczyć.
Nie można od tak przekreślić wielu lat spędzonych razem, że niby już nic nie łączy.
Bóg odpuszcza nam wiele grzechów i nadal nas kocha, więc i On powinien wybaczyć, jeśli naprawdę kochał.
Pozdrawiam Andrzej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10