Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Uroda
Autor Wiadomość
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 09:59   Uroda

dziewczyny schudlam 6 kg Izamierzam jeszcze 9 to tak w ramach dbania o siebie
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 12:52   

Brawo:)
Super! A jak to zrobiłaś? podziel się sekretem, bo ja tylko w skrajnie stresowych sytuacjach chudnę...
ja kupiłam sobie książkę o diecie niskowęglowodanowej i saszetki wspomagające detox...:)
czekam na bóle głowy, itp
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-09, 16:58   

Aniu stosuję dietę kopenhaską. Najgorzej przetrwać z rana o kawie , do południa.ale i tak się lepiej czuję bez balastu 6-o kilogramowego. :-D Aniu pozdrawiam Cię.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 02:30   

ja rano mogę nie jeść nic - do popołudnia, najgorsze są wieczory...
cholerka... chyba przestanę robić zakupy
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 11:38   

Aniu najgorsze są pierwsze dwa dni , a potem podchodzę do tego z pokorą :mrgreen:
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 11:42   

ja też się staram... dziecko mnie motywuje... wczoraj powiedziała, że jestem za gruba :roll:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 12:40   

Aniu, mam to co TY ! Do popołudnia mogę o głodzie....ale jak ok 17 zaczynam jeść, to mogę do późnej nocy !!
Wyczytałam więc, że lepiej oi zdrowiejjednak najeść sie na śniadanie...i tu delektować się posiłkiem !Niestety wstawać wcześniej...albo te zakupki spożywcze rano do pracy i jeść w pracy !Więc...na śnaidanko w pracy( pierwsze jedzonko) jogurt naturalny z musli....pycha !! Kawa bez cukru- już potrafię to pić !! Po dwóch godzinach można bułkę razową, lub chleb...a kawą bez cukru, herbatą. Pić można - chyba! Za jakis czas sałatak warzyna...moża dużooooooooooooo...najlepiej surówka. Moja koleżanka kupuje słoik trzyskładnikowy, marchewka, groszek, kukurydza, albo słoik fasolki i zjada...jest najedzona. Potem w domku cos lekkiego...warzywa mozna zawsze i dużo...owoce tylko rano na czczo !!! Pieczywo tylko rano !! Ziemniaki nigdy !! Słodycze...unikać !! Ale babka drożdżowa...mozna trochę ! Pilnować, żeby nie mieszać ze sobą węglowodanów, ani białka...bezpiecznie jeść to osobno...a warzywa można do wszystkiego. Tłuszcz niby neutralny !
Dwa dni temu wydawało mi się, że shcudłam....ale wczoraj zjadłam golonkę ( no niby tłuszcz neutralny) nie czujue się najlepiej ! Ale co tam....Starsze panie tak mają ( ale Ani do tego daleko!!!!!!!!!!! ) ....tyją, a zbić się tego nie da...Oj...przyjdzie umierać...hahahhahah Pozdrawiam !! EL.
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 12:51   

dziewczyny - jak chcecie schudnąć zapomnijcie o pieczywie - bułach, drożdżówach, chlebie i słodyczach. Gwarantuje, ze wystarczy. a z owocami ostrożnie - spora ilośc cukru. najlepiej - ryby, warzywa w każdej postaci (uwaga na strączkowe), chude mleko, chudy twaróg.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 12:51   

Zamiast ziemniaków jem soczewicę - częściej czerwoną, bo rozgotowuje się na piure... można przywyknąć :mrgreen:
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 13:06   

Ja własnie Grażynka nie mogę zaczynać od razna jeść . Bo jak właczę moją "masznkę "juz rano to wyłączę ją dopiero wieczorem . A tak czym póznie j u mnie tym lepiej.

[ Dodano: 2007-01-10, 13:06 ]
Ja własnie Grażynka nie mogę zaczynać od razna jeść . Bo jak właczę moją "masznkę "juz rano to wyłączę ją dopiero wieczorem . A tak czym póznie j u mnie tym lepiej.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 13:23   

Amelka, ja to zawsze jestem głodna... niezależnie od pory dnia :roll:
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 20:36   

Ja też , ale gdybyś widzała moje oponki na brzuch................ Poprostu strach się bać :mrgreen:
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-10, 21:59   

Właśnie wróciłam z basenu i pierwszy raz byłam w suchej saunie... Cztery baseny przepłynęłam i leń mnie ogarnął :lol:
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 12:39   

Ja piję herbatki herbapolu, pieczywa, ziemniaków, makaronu nie kupuję i nie jadam...
Jedyny mój grzech to kawa ze śmietanką i łyżeczka cukru rano. Owoce ostatnio mi nie wchodzą -dziwne... Basen, spinning, body pump - jak mam czas, teraz nie mam:(
Nie wiem dlaczego, ale do jogurtów muszę się zmuszać... pachnie mi bigosik, flaczki, kaspuśniak... echh;) McDonalds muszę omijać szerokim łukiem bo wprost krzyczy do mnie z daleka
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 13:28   

Ja niestety ze względu na sytuację schudłam ponad 7kilo a i tak jestem drobna. Problem jest taki że nie lubię jeść sama.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9