Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Uroda
Autor Wiadomość
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 13:37   

Agunia, mam to samo, jak jestem sama to wpycham w siebie, co gorsza przy nim to ostatnio w ogóle nie moge jeść, za dużo nerwów.
Dziś zauważyłam, że o moje biodra to można się skaleczyć, wyglądam strasznie, boję się ważyć (nigdy nie ważyłam więcej niż 50 kg/160 m) Jak mi się uda wepchnąć w siebie dziennie jeden posiłek w postaci małej zupki, albo dwóch kanapek to już sukces jest.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 18:32   

Lewek- pisałam Ci już JEDZ! bO zdrowie zmarnujesz.Ja już przytyłam- waże ok 55 kilo i odzyskałam apetyt, nawet zanadto. Niedawno miałam poniżej 50 i wyglądałam brzydko, teraz ok.


Lewek- pij soki warzyno-owocowe, kup te witaminy, kobieto- nie marnuj zdrowia, bo tego juz nie naprawisz, a wiem co mówię niestety
 
     
Anakonda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 18:36   

Ja mam sredniej wielkosci oponke.W razie czego sie nie utopie ;-) Do tej pory za bardzo sie nie przejmowalam ale wczoraj uslyszalam od meza, ze przyczyna opuszczenia zony przez meza moze byc ( w/g niego i jego kolegow) utycie zony i co za tym idzie brak pociagu seksualnego do zbyt grubej kobitki :-( nie wiedzialam co mam na to odpowiedziec....

[ Dodano: 2007-01-11, 18:40 ]
Gdy bylam mlodsza to tez reagowalam na stresy niemoznoscia wepchniecia w siebie czegokolwiek. Teraz wrecz przeciwnie. Na stresy szukam jedzonka, niestety...
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 19:34   

Ja mam dużą oponke , według IBM 16 kg nadwagi :-( No nie stety życie teraz trzeba cierpieć. MOje postanowienie noworoczne M USZĘ WYGLĄDAĆ JAK CZŁOWIEK :mrgreen: kOBIETA CZŁOWIEK :lol: tEŻ NIE BĘDĘ SIE MARTWIĆ JAK BĘDĘ WAŻYTŁA 50 KG NO POWIEDZMY 60 HA HA AH
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 19:43   

Według BMI to się mieszczę w górnej normie, ale chciałabym schudnąć troszkę jednak :roll: tak, żeby bardziej pośrodku być ;-)
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 20:05   

Wiecie co, używanie argumentu, że żona przytyła albo schudła albo zbrzydła to można ją zostawić jest naprawdę niedojrzałe, faceci też brzydną i dobrze by było żeby czasem spojrzeli najpierw na siebie krytycznie a potem dopiero na nas.
Wczoraj np. usłyszałam, że powinnam uzywać kremów na dzień i na noc (skąd ta nagła wiedza o rodzajach kremów??? czyżby od znajomej?) bo mam czerwoną twarz.
Hmm, to od solarium, zbrązowieje wkrótce, a kremów przecież uzywam, więc nie wiem po co ta uwaga była.
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 21:03   

no jak to po co- zeby dokopać.ile ja sie nasłuchałam- wiecie o czym o rozmiarze A, nawet już o operacji pomyślałam, ale otrzeźwiałam i mnie ta operacja do niczego nie jest potrzebna.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 21:56   

Mój mąz nigdy mnie nie krytykował,za nic,nawet teraz tego nie robi,ale nigdy też nie potrafił powiedzieć,że w czymś fajnie wyglądam,jak się go o coś pytałam,to mówił,ze się na tym nie zna........... :roll:
 
     
Goszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-11, 22:24   

weronisia... możemy sobie podac łapkę, bo mam identycznie - idiotycznie :-/
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 09:19   

A mój dobrze nie mówił - czy to o wyglądzie, czy o przyrządzonych przeze mnie potrawach, a jeżeli było coś nie tak, zwracał uwagę... Teraz się nie odzywa, więc i nie krytykuje :roll:
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 11:31   

Dla mojego byłam najpiękniejsza i najmądrzejsza tylko jakoś tak wyszło i się odkochał ale nigdy mnie nie krytykował a teraz to jest mu wszystko jedno choć zdarza mu się powiedzieć że ładnie wyglądam.
Właśnie namawiam koleżankę która chce być kosmetyczką aby porobiła na mnie te cuda, cudeńka to się odprężę
Z tym sokami to ja też wezmę sobie do serca!!!!
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 13:23   

Dziś śniadanko małe, ale teraz zjadłam conieco, może jeszcze zupka wejdzie :-)
Byłam na solarium, wygrzałam kosteczki, teraz będę podtuczać, żeby odzyskać biust do lata. Dobrze, że zima jest.
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 13:30   

no NIE !!! Lewek... jesteś okropna !!! ;-) mnie tu seksowanie męczy, a Ty o BIUŚCIE !!! :shock:
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 13:33   

ja szybciej muszę nie tyle coś odzyskać, co stracić :lol: bo w lutym jadę do Egiptu i nie chcę, żeby wszyscy zwiali jak się obnażę... i wolę, żeby Morze Czerwone z brzegów nie wystąpiło :evil: :lol:
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-12, 13:38   

Jedziesz Grażynko w ramach urlopu?
Uważaj żeby cię tam nikt nie kupił za 40 wielbłądów

[ Dodano: 2007-01-12, 13:39 ]
Ty lewek to się do kwietnia podtucz to se biusty pooglądamy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8