Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
uroda
Autor Wiadomość
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-13, 20:28   

Przy dwójce dzieci jest masa roboty.
Paradoksalnie mam czasu nieco więcej dla siebie. Cały czas sie zastanawiam jak to zrobiłam. Być może jest to tylko wrażenie- bo robiąc cos dla siebie myslę o tym że to robię. To przestały byc li tylko odruchowe działania. I chociaż wszystko jest tylko i wyłącznie na mojej głowie i tęsknie żeby mnie ktos rano na przykład przy robieniu kanapek zastąpił- to widzę efekty stosowania instrukcji własnego chcenia.
Dziewczyny- wy sobie przemyślcie taki przykładowy, pozornie upchany do granic robotą dzień- może też coś znajdziecie- cos co jednak robicie tylko odruchowo, więc uwagi nie zwracacie. A potem dodajcie jeszcze jakiś drobiazg. Drobiazg zawsze da sie upchnąc nie?
A dzień składa się też z drobiazgów nie?
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-14, 05:30   

Ha,ha,ha,Zuza,jak mój syn coś opowiada,i na końcu zdania mówi,"no nie mamo",to ja mu odpowiadam "no nie synku",wtedy on poprawia,i mówi"tak mamo",a ja wtedy "tak synku".
No bo tu coś opowiada,mówi,a na końcu mówi,nie,czyli temu zaprzecza,więc go poprawiam.
Ciebie tyż będę,hihihihi :mrgreen: :-P
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-14, 16:45   

yvette- masz niestety rację. Ja sama pracowałam w wielkiej korporacji, spędzałam tam wiekszośc czasu i od tego zacząl się nasz kryzys, teraz po kolejnym macierzyńskim zdecydowałam ze nie wracam, szukam innej pracy. M. czasem opowiada co się tam na tych imprezach integracyjnych wyprawia- skóra cierpnie, to dlatego jestem taka zdenerwowana jak on idzie się "integrować", coraz częściej niestety:(:(
co do urody- dbam o siebie bo lubię ładnie wyglądać, troche się juz podtuczyłam, choć teraz juz muszę uważac coby nie przegiąć w druga stronę.
uwielbiam ciuszki! a ostatnio kupiłam podkład - mus, super sprawa!
zacznę się jeszcze opalać na słońcu i bede całkiem fajna ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9