Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
uroda
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 18:47   

Oj zakupy...:)
Niestety mieszkam w samym centrum, w każdy weekend obowiązkowy shopping... W kryzysie przeprowadziłam gruntowną przebudowę siebie:)
Ciuchy to przede wszystkim NEXT, Monsoon, Zara, Sisley- uwielbiam wprost ich prostotę... Zdarza się H&M, ale generalnie nie podobają mi się ich tkaniny. W Polsce kupuję zawsze płaszcze w Kirchoffie, buty Ryłka (tu jakoś buty średnio mi się podobają). Przełamałam się i kupuję bardzo kobiece szpilki (mąż jest mojego wzrostu więc nie kupowałam kiedyś). Mam trochę designerskich ciuchów - DKNY, Dolce&Gabbana, Versace (super dżinsy). Mam absolutnego bzika na punkcie kosmetyków - kocham wprost perfumy - Hypnose Lancome, Black Cashmere, Perles de Lalique..., masła do ciała z Body Shopu, kolorowe cienie Chanel...
Teraz muszę wziąć się za siebie - powariowały mi hormony i trochę przytyłam ze stałego 36 zrobiło się 38/40, ale daję sobie czas do wiosny - wrócę do treningów... I jeszcze lubię maseczki i drenaż limfatyczny twarzy...
Trzeba dbać o się a co;)
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 21:27   

wczoraj przeczytałam w jednej książce, że w życiu trzeba się rozpieszczać :mrgreen:
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 21:30   

Ja muszę zadbać o siebie w sensie, żeby zacząć się ruszać... Przez rok chodziłam na wodny aerobik, potem przez rok na flamenco, a teraz tylko przed kompem siedzę i się przytyło z lekka :evil: ;-)
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 21:51   

Wiesz, u mnie to najgorsze, że od tego siedzenia przed kompem i w domu i w pracy to plecy mnie strasznie bolą... a do trzydziestki mi jeszcze brakuje, niedużo, ale jednak... Wstyd. Na areobik hmm chodziłam jakieś 7 lat temu. Ups.
 
     
Grażynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 21:54   

Lewek, w kwestii kręgosłupa to co tydzień na masaże chodzę od czasu jak kryzys się zaczął i zadbałam o siebie. U mnie już po 40 dawno :-P
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 21:59   

joannab zamówiłam sobie na allegro tą odżywkę z jedwabiem, którą tak polecasz. Zła kobieto ;-) przez Ciebie znowu wydałam pieniądze.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 22:22   

ooo a co to za odżywka? bo może ja niepotrzebnie grube pieniądze wydaję?
a co do ruchu polecam body pump i spinning - super kombinacja... kardio i mięśnie:)
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 22:34   

farouk to ja rozumiem że jedwab w płynie? jesli tak, to ja uzywałam, ale zbyt obciąża włosy. a do dostania w profesjonalnych salonach fryzjerskich. :->
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-01, 23:21   

Dziewczyny:)
Wy nie zapominajcie, że ja na wygnaniu siedzę...
Dopiero niedawno Magdę M odkryłam... i jak głupia po nocach zaległości nadrabiam
Farouka tu nigdzie nie widziałam - może jakoś inaczej się nazywa, zadzwonię jutro do mojego fryzjera. Z polskości polecam błyskawiczną maseczkę rozgrzewającą Avonu - Arizona Sands i krem do rąk i stóp z tej linii. a i jeszcz cukrowy peeling do ciała. Suuuper

Jak studiowałam to ubierałam się w trollu, ale chyba już wyrosłam... jeszcze lubię ciuchy z kaphala i cubusa, siostra ostatio przywiozła mi śliczny sweterek reserved... no i jeszcze benetton i cottonfield...
tylko wiecie, mnie te polskie ceny przerażają... serioo tu ciuchy i kosmetyki są relatywnie duuuużo tańsze... setkę perfum kupuje się za niej więcej 3-4 godziny pracy...
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-02, 04:35   

Wcale nie obciąża wlosów- bo bierze się JEDNĄ kropelkę , rozciera w dłoniach i wsmarowuje we włosy- to jeśli chodzi o jedwab. Wszystkie moje koleżanki używają i jesteśmy zadowolone.A - i można też kupic na allegro.
Ja mam włosy długie falowane blond, po porodach mi się nieco popsuła ich kondycja więc testowałam sporo i dla mnie najlepszy jest Farouk, choc wcale nie tani:(

Aniu- zazdroszczę sklepów w Anglii. Ja jeśli tam jeżdzę to obkupuję sie zawsze niemożebnie- Zara, Monsoon i River Island- to moje typy:)
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-02, 08:14   

kochana, ja wiem ile sie tego bierze i wystarczy kropelka. ale dla moich włosów to nie jest dobre - taka ich natura... niestety... może Ty masz suche włosy same z siebie? Bo moje przetłuszczające, więc codziennie je myję i po jedwabiu wieczorem były juz nieciekawe.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-02, 09:51   

Asiu:)
To jak będziesz daj znać - zrobimy sobie mały shopping dla zdrowotności;)
W River Island lubię kupować buty i dodatki;)
Btw - Asiu, a słyszałaś o sieci TkMax? Coś w rodzaju sieci sklepów wyprzedażowych z markowymi ciuchami - przeważnie z końcówek serii, lekko uszkodzone (np rozprucie na szwie, naderwany guzik). Ostatnio upolowałam tam przepiękny kostium Chanel za niecałe 70 funtów... Siostra kupiła kieckę YSL za 80... mało jej nie udusiłam;)
Wiki, a Ty może spróbuj szaponów leczniczych na tzw. tłusty łupież... Mnie pomogła kuracja hormonalna - Diane35. Wbrew pozorom nie tyłam, wręcz chudłam, poprawiła mi się kondycja włosów, skóry. Może zrób sobie badania hormonalne
a.
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-02, 10:04   

ja nie mam tłustego łupiezu, hormony ok, wszystko super. niestety, taka uroda i genetyka... zreszta weszło mi to w krew - rano biorę prysznic i automatycznie myje włosy. Jak Amerykanie ;-)
 
     
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-03, 05:54   

Anulka- nie słyszałam, a wyprzedaże uwielbiam. Jak będę w England to ten shopping dla zdrowotności tylko z Tobą :lol:

Wiki- jak sama stwioerdziłam wszystko jest sprawą indywidualną.jak dla mnie jedwab rewelacja
 
     
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-30, 13:51   

dziewczyny, ale tych wyprzedazy mnóstwo... :roll: własnie sie obkupiłam - marynarki, spódniczki, buty sobie kupiłam w Bacie, choc generalnie tam nie zaglądam, ale z 259 na 99 przecenili pantofle, a jakie wygodne. Dzisiaj idę do fryzjera :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8