Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2007-06-12, 14:41
Na święta od nas:)
Autor Wiadomość
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 10:52   

Ja również chciałam podziękować za przesyłkę świateczną :)
Dzięki stukrotne ;)
Podobała mi się i nie tylko mnie.
Pozdrawiam :)
 
     
MajkaB
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 11:02   

Dziękuję bardzo za piękny prezent.Sprawiliście nam WIELKA RADOŚĆ.
 
     
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 15:13   

Dziękuję pięknie za przesyłkę.

Moderatorzy - wspaniała idea!

Życzę Wszystkim, by te święta przyniosły spokój, radość i wszechogarniającą miłość.

Życzę Wszystkim nam, byśmy się pozarażali pogodą ducha i ufnością El. i Ani z Belgii, dwóch najwyrazistszych optymistek na tym forum!

Wesołych Świąt! :-)
 
     
Misia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 15:15   

Ja rowniez chce Wam Wszystkim, Drodzy Operatorzy, podziekowac za ta super mila niespodzianke. Czyajac ten list jednym okiem plynely mi szczeszcia, ze sa na swiecie tak wspaniali ludzie jak Wy a drugim okiem lzy wzruszenia. Nawet na obczyznie nie czujemy sie samotni, bo tacy Zieloni potrafia swa miloscia dotrzec wszedzie. Jeszcze raz wielkie MERCI.
 
     
Bea
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 15:16   

Dziękuje za życzenia.
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 22:12   

Czy poza listem drukowanym na lamach forum jest jeszcze inny list wigilijny? Jezeli tak to prosze o przeslanie mi go.
Natomiast z tego drukowanego na forum w czesci lub calkowicie chce skorzystac, nie wiem tylko czy starczy mi odwagi. Czy ktos z was da ten list tej drugiej polowce?

[ Dodano: 2006-12-22, 23:19 ]
Zaluje tylko, ze to nie sa "moje" wyrwane z serca slowa, ale ja nie chcialam juz myslec. Im bardziej rozmyslalam tym trudniej, tym bardziej boli. Ale chyba czas zaczac nie bac sie i mimo bolu nie uciekac.

[ Dodano: 2006-12-22, 23:24 ]
Dawno temu, jak bylam jeszcze nastolatka "wyryl" sie we mnie taki wiersz.
Przeczytajcie go.

Łasce na przeciw
Pomyśl, bracie: może być tak,
że raz tylko i nigdy więcej
przejdzie obok i da ci znak
Chrystus żywy z krzyżem na ręce.

Choćbyś trądem zwarzoną miał krew,
krzykiem: chcę, zatrzymasz Go. Stanie.
Wtedy, bracie, jak ogień z drew
buchnie w tobie miłość bez granic...

Pomyśl, bracie: może być też,
że raz tylko będzie cię mijał -
przejdziesz obok i pójdziesz pod wiatr,
byle dalej Światła i Krzyża.

Że zębami rozgryziesz krzyk,
który mogłeś tylko ty wyzwolić -
wtedy, bracie, już nigdy i nikt,
nawet Chrystus... bez twej woli...
 
     
lewek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 22:31   

myślałam o tym, żeby wydrukować ten list i dać mężowi, ale on chyba nie jest jeszcze gotowy na to, wyśmiewa to co mówię mu o radach z tego forum - żeby nie podejmować pochopnej decyzji o rozwodzie itd. Uważa katolików za ludzi "nawiedzonych" więc to nie ma sensu raczej
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-22, 22:37   

Taki list jest czyms bardzo indywidualnym i faktycznie musi byc odpowiednia pora. Ja czuje, ze wlasnie taki moment nadszedl, ale tez obawiam sie, ze to moje emocje, moje pragnienia moga mnie tak nakrecac, ale taki lek i taka obawa beda zawsze towarzyszyc, czasami trzeba odrobine szalenstwa, wiary.

Ja chce napisac to jako zyczenia na kartce swiatecznej i zawiezc ja jutro pod choinke do tesciow, moze kupie tez jakis drobiazg.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-23, 07:57   

Tak kochani,ja też rano kupiłam pały prezencik dla męża,potem byłam u fryzjera zrobić się na bustwo,a po południu przyszedł listonosz i wręczył mi od mego męza wniosek o ustalenie rozdzielczośći majątkowej........
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-23, 13:11   

Aniu z Belgii


Piekne zyczenia.


Pozdrawiam cieplutko

Ada
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-23, 14:12   

_zosia_,
Była akcja - niespodzianka świateczna od moderatorów - trzeba było napisać do mnie na prv lub gg swój adres aby dostać malutką niespodziankę - list z życzeniami, opłatek i obrazek z krvcjatą... Jeśli chcesz mogę Ci wysłać wszystko w wersji elektornicznej
ania
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-23, 16:37   

Poprosze Aniu.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-23, 21:15   

Zosiu, podaj mi proszę adres mailowy
mozesz na prv
 
     
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-24, 23:16   

Witam


Ja trochę spóżniona ale co tam.Jezeli jest taka mozliwosc to prosze o przesłanie niespodzianki.

To jest mój adres justynka240@op.pl


Pozdrawiam i dziękuję Tysia
 
     
A.P.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-25, 14:35   

[quote="ania z belgii"]_zosia_,
Była akcja - niespodzianka świateczna od moderatorów - trzeba było napisać do mnie na prv lub gg swój adres aby dostać malutką niespodziankę - list z życzeniami, opłatek i obrazek z krvcjatą... Jeśli chcesz mogę Ci wysłać wszystko w wersji elektornicznej
ania[/quote]

Witam,czy ja też mogłabym prosić o wersję elektroniczną? Zagapiłam się,było już po terminie nadsyłania zgłoszeń.Bardzo proszę. Jak zwykle spóźniona i rozkojarzona.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10