Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2006-05-08, 12:03
[intencja modlitewna] Za Jurka
Autor Wiadomość
żona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 10:46   [intencja modlitewna] Za Jurka

Cytat:
1 W trzecim roku [panowania] króla perskiego, Cyrusa, Danielowi, któremu nadano imię Belteszassar, zostało objawione słowo, słowo niezawodne: wielka wojna. On przeniknął słowo i zrozumiał widzenie. 2 W tamtych czasach spędziłem ja, Daniel, całe trzy tygodnie w smutku. 3 Nie jadłem wybornych potraw, nie brałem do ust ani mięsa, ani wina, nie namaszczałem się też aż do końca trzech tygodni.
4 Dnia dwudziestego czwartego pierwszego miesiąca, gdy znajdowałem się nad brzegiem Wielkiej Rzeki, <to jest nad Tygrysem1>, 5 podniosłem oczy i patrzałem: Oto [stał] pewien człowiek ubrany w lniane szaty2, a jego biodra były przepasane czystym złotem, 6 a ciało zaś jego było podobne do tarsziszu, jego oblicze do blasku błyskawicy, oczy jego były jak pochodnie ogniste, jego ramiona i nogi jak błysk polerowanej miedzi, a jego głos jak głos tłumu. 7 Ja, Daniel, oglądałem tylko sam widzenie, a ludzie, którzy byli ze mną, nie oglądali widzenia, ogarnęło ich jednak wielkie przerażenie, tak że uciekli, by się ukryć. 8 Tylko ja sam pozostałem, by oglądać to wielkie widzenie, lecz nie miałem siły, zmieniłem się na twarzy, [opuściła mnie moc]3. 9 Wtedy usłyszałem dźwięk jego słów, i na dźwięk jego słów upadłem oszołomiony twarzą ku ziemi. 10 Ale oto dotknęła mnie ręka i wprawiła w drżenie moje kolana i dłonie moich rąk. 11 I rzekł do mnie: «Danielu, mężu umiłowany! Uważaj na słowa, które mówię, i wstań, ponieważ teraz wysłano mnie do ciebie». Gdy on mówił do mnie te słowa, drżąc powstałem. 12 Powiedział więc do mnie: «Nie bój się, Danielu! Od pierwszego bowiem dnia, kiedy starałeś się usilnie zrozumieć i upokorzyć przed Bogiem, słowa twoje zostały wysłuchane; ja zaś przybyłem z powodu twoich słów. 13 Lecz książę królestwa Persów4 sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni. Wtedy przybył mi z pomocą Michał, jeden z pierwszych książąt. Pozostawiłem go4 tam przy królach Persów. 14 Przyszedłem, by udzielić ci zrozumienia tego, co spotka twój naród przy końcu dni; bo to widzenie odnosi się do tych dni».


Jurku, z Toba jak z Danielem, Bóg wysłuchał Cię już w pierwszym dniu, ale tak jak do Daniela nie od razu mógł anioł dotrzeć (3 tygodnie walczył z Persami), tak i do Ciebie pomoc z Nieba natrafia na przeszkody.
Ale ona jest w drodze...

Jurek od zawsze był tu świetnym doradcą i pocieszycielem, dziś on potrzebuje wparcia. Proponuję więc modlitwę za Jurka, żeby Wszechmogący udzielił mu cząstki swojej mocy, by mógł wytrwać w miłości Bożej w tym trudnym dla niego i jego małżeństwa okresie.

Więc zaczynamy, a jako, że mamy miesiąc maj zaczynamy tak:

Zdrowaś Mario, łaskiś pełna...
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-08, 11:06   Przyłączam się do modlitwy za Jurka

Pan jest z Tobą
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.mobi ::: www.modlitwa.info
 
 
     
ata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:14   

Błogosławionaś Ty między niewiastami
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:16   

Błogosławionaś Ty miedzy niewiastami
 
     
eryk
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:17   

Błogosławiony Owoc Żywota Twego Jezus
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:17   

I Błogosławiony owoc żywota Twojego - Jezus .
 
     
żona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:45   

Święta Mario, Matko Boża...
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:48   

Módl się za nami grzesznymi
 
     
osoba
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:49   [intencja modlitewna] Za Jurka

Święta Mario Matko Boża módl się za nami grzesznymi
 
     
Beata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:55   

Teraz i w godzinie.
 
     
osoba
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 11:56   

teraz i w godzinie śmierci naszej Amen
 
     
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 12:01   

Niech się TAK stanie.
 
     
żona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 13:42   

Zdrowaś Mario...
 
     
Beata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 13:45   

Zdrowaś Mario , łaskiś pełna.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-08, 13:47   

Pan z Tobą , Błogosławionaś Ty miedzy Niewiastami
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10