Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
no to i ja
Autor Wiadomość
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-15, 15:18   no to i ja

postanowiłam, ze i ja napisze, choc mój kryzys w porównaniu z waszymi to pestka....
męża nie było w domu 3 tygodnie, ale dla mnie to tak jakby minął rok... dobrze że znalazłam was i to forum, bo wiele rzeczy zrozumiałam. pewnie gdybym wypłakała się tylko na forum innym, to od razu pojawiłyby sie rady typu - zostaw go, to bez sensu itd.

napisałam tez , że zmienie swój dopisek gdy będe już pewna jak jest między nami. ze strony męża padły słowa "kocham Cię", co prawda nie face to face, ale smsm-em, ale stało sie to gdy pojechał w delegację.. napisał, że juz naprawde tęskni. Moim marzeniem jest teraz to aby poczuł sie szczęśliwy, bo ja juz jestem.
To tak w skrócie... teraz wybieramy sie razem na urlop, oby po powrocie nie pakował walizek ;-)

jak znajdę chwilke czasu to dopisze co i jak, chociaiż chyba wszystko juz napisałam? :-)
mam nadzieje, ze nasze grono będzie sie powiększać a szczególnie trzymam kciuki za Bajkę i za odwage Wanbomy,.
Zresztą nie, trzymam kciuki za Was wszystkich! :!:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9