Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Różaniec i Droga Krzyżowa w Leśniewie
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-10, 20:44   Różaniec i Droga Krzyżowa w Leśniewie

Kochani,
Chcielibyśmy, żeby każdy przeżył nasze spotkanie jaknajpiękniej i jaknajgłębiej. Jedym z punktów programu będzie Droga Krzyżowa, o ile pogoda pozwoli w plenerze. Pomyśleliśmy, że dobrze by było, gdyby to była taka nasza małżeńska Droga Krzyżowa, z naszymi osobistymi rozważaniami. Jeśli ktoś z Was chciałby się włączyć w przygotowania, to proszę piszcie tu albo na prv.
Czekam też na osoby chętne do napisania rozważań tajemic różańca.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje
Ania i reszta moderatorów
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-11, 19:17   

Aniu, ciężko jest wybrać rozważania. Pozastanawiam się trochę, dobrze?
A jeżeli ktoś zgłosi swoją cząstkę do rozważań, napisz tutaj, żeby nie dublować.

Myślę, że później wszystko zamieścimy na stronie, nasz wspólny różaniec i Drogę Krzyżową.
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-13, 23:58   

Elu,
Tak sobie myślę, że jak nie będzie chętnych to się może złapiemy w weekend na czacie, albo gg i pomyślimy nad rozważaniami. Zależy mi na tym, by były to rozważania kryzysowo-małżeńskie, ale ze Zmartwychwstaniem w tle, żeby pokazywały naszą wewnętrzną walkę, nasze upadki, wskazywały drogę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8