Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Terapia grupowa dla kobiet z Warszawy
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-06, 22:20   Terapia grupowa dla kobiet z Warszawy

Kurcze, nie wiem gdzie mam umieścić to ogłoszenie, więc daję tutaj.

Mam prozpozycję dla dziewczyn z Warszawy - tych samotnych chwilowo, bo małżonkowie gdzieś sobie balują.
Nawiązałam kontakty z pewnymi ludźmi, rozmwialiśmy o sytuacji kobiet porzuconych, o tym że nie możemy sobie poradzić w nowym zyciu, że brakuje terapeutów z programem dla nas odpowiednim, że trudno trafić na dobrego psychologa, a leczenie prywatne kosztuje sporo.
Z tych rozmów powstał projekt grupy wsparcia dla takich kobiet "po przejściach".
No i udało się, grupa powstaje. Jest program, są przygotowani psycholodzy, SĄ PIENIĄDZE na ten projekt (czyli terapia bezpłatna, w ramach NFZ).

Początkowo planuje się utworzenie jednej grupy, później, w miarę możliwości i zgłoszen, pewnie powstaną następne. Ilość osób ok. 12 w grupie.

Więc zapraszam kobiety, które nie mogą sobie poradzić, potrzebują pomocy, zgłoście się, razem możemy zrobić coś dobrego dla nas.
Od razu zaznaczam - włączają się w to organizacje świeckie, ale przecież od uczestniczek zależy, w jakim duchu będziemy pracować.
Mam nadzieję, że dokładniejsze informacje będę miała w najbliższych dniach.

Mój adres elzd1@wp.pl
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 06:41   

Elu to takie piękne . Szkoda że ja nie jestem z Warszawy
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 08:18   

Elunia,
fajny pomysł.
Skoro będa orgaznizacje świeckie to juz to widzę :))) ale bedziemy pokazywać, ze można inaczej. I o to chodzi.
Najwazniejsze pokazać, ze można inaczej :)))
 
     
Tyśka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 09:08   

A organizowana bedzie taka terapia w innych miastach. Ja szukam własnie dobrego psychologa ale niestety jeszcze nie znalazłam.


Pozdrawiam Tyśka
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 19:51   

Tysiu, ja myślę że w innych miastach tez coś takiego powstanie. Na razie czeka mnie spotkanie organizacyjne, jeszcze nie wiem kiedy.

Bajka - nie mów od razu że to jest be. Każdy terapeuta ma obowiązek szanować poglądy pacjentów i prowadzić go zgodnie z oczekiwaniami. A ja bym chciała żeby większość uczestniczek była "nasza", wtedy łatwiej będzie wprowadzać swoje cele.
Nie ukrywam że liczę na Twój udział, bo terapia jest Ci potrzebna, prawda?
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 20:14   

tak, potrzebna,
licz
 
     
Wera
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-11, 15:34   

Witajcie
ostatnio rzadko tu zaglądam, ale mam nadzieję, że mnie nie odrzucicie ;-)
Takie wsparcie bardzo by mi sie przydało
:-(
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-11, 15:51   

Wera!
Co to za pytanie?
Każdy pisze ile chce, a jeżeli pomaga komuś samo czytanie, to tez dobrze! :-D
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-27, 20:35   

Wera, zajrzyj na pw, coś Ci wysłałam.

Dziewczyny, grupa rusza za dwa tygodnie. Spotkania będę odbywały się we wtorki o 17.30.
Są jeszcze chętne?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9