Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ku Waszej informacji...
Autor Wiadomość
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 20:20   

No- to jak już tam będziecie to sie pomódlcie i za mnie .
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 20:49   

Zuza, a nie masz ochoty też pojechać?
Bo ja zaczynam myśleę, coby może i moja skromna osoba znalazła się na liście wyjazdowej.

Elzbieta
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-28, 21:11   

No- gotowa to nie jestem.
I tak to dziwne- że poprosiłam o modlitwę ( hm bo to prośba była).
Nie- jechać to nie. Nie moja pora.
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 14:14   

Byłam dziś w Matemblewie u Matki Boskiej Brzemiennej. Ona też o nas wie.....
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 16:50   

Prawda Agnieszko, że tam pięknie?
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 17:06   

No ja jadę, chyba, że nie wiem co - za Zuzę sie pomodlę i szczególnie się do tego przyłożę. A na wyjazd Zuzy tez kiedys przyjdzie pora...
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 21:36   

A ja jutro jadę do Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Oborach, też będę się modliła. :-)
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-06, 13:07   

Ja w sobotę wybieram się na pierwszą w życiu pieszą pielgrzymkę. Do Matki Boskiej Swarzewskiej Królowej Polskiego Morza. Swarzewo nazywa się Kaszubską Jasną Górą, trochę moim zdaniem na wyrost, ale zawsze. Widzicie, musiało się stać w moim życiu tyle złego, żebym poszła z pielgrzymką. Widocznie tak miało być. To nie to oczywiście co pielgrzymka do Częstochowy , zaledwie ok. 25 km, ale trochę się obawiam, czy dam radę. Wspierajcie mnie modlitwą. Ja zaniosę swoje intemcje i Wasze.
 
     
sylica
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 12:40   

Trzymaj się Agnieszko, myślę że spokojnie dasz rade :-) oczywiście na moje wsparcie duchowe mozesz liczyc :)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 13:16   

Swarzewo, też na Pomorzu, ale nigdy tam nie byłam. Postaram się pamiętać o Tobie w modlitwie. :-)
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 14:04   

Ja pierwszy raz byłam tam dopiero w tym roku. Ale ja jestem świeżą, napływową Kaszubką :-D , więc czuję się usprawiedliwiona. NIe, wcale nie. Do Matemblewa też pojechałam dopiero , jak TO sie stało. Taka jest ta nasza , ludzka miłośc do Boga i Jego Matki. Jak sobie radzimy sami (albo nam się tak wydaje) nie jest nam potrzebny :-(

[ Dodano: 2006-09-09, 18:16 ]
No i wróciłam. Już nie mogę chodzić, a jutro chyba nie ruszę ręką ani nogą (nogą szczególnie). Ale było fantastycznie! Poszłam sama, wróciłam ze znajomymi - starymi i nowymi.. Rozważania do różańca dotyczyły sakramentu małżeństwa. Jestem pełna wiary i dumna z siebie, że się udało!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8