Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE WSPÓLNOTY SYCHAR 2006
Autor Wiadomość
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 12:15   

To się ładnie uśmiechnij do Tadeusza. My chyba razem pojedziemy. :-)
Ja już się uśmiecham ;-)
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 18:12   

JADEEEEEEEEEE, DOSTAłAM U R L O P !!! :) :) :) ( mam nadzieje ,że nie zabiorą , bo mamy audyt )
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 18:26   

A ja wątpię, czy mi się uda. No chyba, że pójdę do mojej lekarki i poproszę o zwolnienie. Ona zna moją sytuację i zawsze - dla spokojności - kilka dni wolnych mi proponuje - nigdy nie skorzystałam, więc może teraz. Tak bym chciała być wtedy z Wami!
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 18:50   

Wanboma... mamy Cię prosić ;-) ,załatwiaj i przyjeżdżaj... raz się żyje... będzie tercet egzotyczny2, ciasteczka, czerwone wino...
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 18:52   

Wanbomka, no musisz być....
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 06:57   

Tadeuszu, wczoraj wysłałem do Ciebie maila, ale wyrzuciło mi bład serwera...nie wiem czy doszło, w związku z tym tutaj zgłaszam swój akces na udział w spotkaniu :->
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 21:05   

Na dzień 01.09.2006. mamy ponad 20 osób i najlepsze to, że będą również osoby które nie są zarejestrowane na forum, a bardzo chcą się modlić z nami.
Również zaproszenie kieruję do wszystkich którzy czytają to forum, a mają ochotę być w Leśniowie i nie mają odwagi pisać.

Pozdrawiam. ;-)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 21:28   

Czy Ktoś może będzie jechał z okolic Trójmiasta? ;-)
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 22:06   

Ja jestem z Trojmiasta, ale nie wiem czy bede jechala.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 22:11   

Jeśli byś się zdecydowała, to może razem? :-D
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 22:33   

Elik mnie juz dawno ciagnie do Czestochowy, ale tak bardziej indywidualnie, chyba taki zlot wspolnoty to na razie nie. Natomiast gdybys chciala tak dwuosobowo lub 3 to daj znac. Moze wtedy cos zorganizujemy? Poza tym mam corcie malutka, bedzie miala 2 latka.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-01, 22:46   

Byłam w Częstochowie dwa razy, ale tak bardziej po drodze, przejazdem, nie na dłużej. Ale jeśli pojadę 13-15.10 to wtedy w innym terminie narazie nie, chyba że...
 
     
Becia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-05, 18:37   

Tadeuszu, dziś wysłałam do Ciebie maila, ale nie wiem czy dotarło, dlatego tutaj zgłaszam się na udział w spotkaniu
 
     
Elaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 09:11   

Chciałabym też dołączyć, ale muszę zorganizowac opiekę dla dzieci, bo mąż ma oczywiście wyjazdową konferencję w tym czasie. Jaki pech! Mam nadzieję, że jeśli później potwierdzę na 100% to nie będzie problemu.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-07, 20:05   

Ja tez chcę do Leśniowa !! EL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9