Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Znikający Temat
Autor Wiadomość
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-15, 18:34   Znikający Temat

Dlaczego po napisaniu przeze mnie postu zniknął temat i post ze strony głównej. Coś zrobiłam nie tak?
Temat: Moje Świadectwa !!!
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-15, 20:26   

Może dokładniej napisz, o jaki temat chodzi? O której godzinie pisałaś post?
Ja widzę, że jest temat "Moje świadectwo !!". który założyła EL.
Może po prostu niechcący zaznaczyłaś ignorowanie tematu?
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2006-08-15, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-15, 20:34   

Jeżeli rzeczywiście zaznaczyłaś ignorowanie tematu, to poniżej skopiowałem Ci instrukcję z teamatu "Jak podejść do tego jeża":

"[Ignoruj] - pozwala nam na pomijanie wypowiedzi, czy tematów, które nas nie interesują i nie chcemy ich czytać. Zawsze można wejść w opcję [Lista ignorowanych tematów] i tam zweryfikować nasz wybór.

Aby wejść w listę ignorowanych tematów poszukaj działu, w którym znajduje się temat wpisany na listę ignorowanych. Po prawej stronie ekranu, pod tematami głównymi poszukaj [Listy ignorowanych tematów] i kliknij na nią. Poszukaj tematu, który Cię interesuje i zaznacz przy nim pole wyboru. Na dole ekranu, pod tematami poszukaj przycisku USUŃ Z LISTY i kliknij na niego.

Zawsze można sobie ustawić, by nie pokazywała się opcja ignorowania, co pozwoli w przyszłości uniknąć przypadkowego kliknięcia na ten przycisk. W tym celu na stronie głównej w [Preferencjach] należy odznaczyć wybór [Pokazuj ignorowanie tematów]."
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-15, 20:43   

Sprawdziłem!
U mnie ten temat też zniknął ze strony głównej. Taki przypadek ma miejsce już nie pierwszy raz, ale to zdarza się tylko przy wyświetlaniu rubryki z ostatnimi postami. Temat sam w sobie nie zniknąl, tylko nie był pokazywany jako ostatni.
Na szczęscie po dopisaniu przeze mnie nowego postu i skasowaniu go błąd zniknął. :-)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-15, 20:45   

Już się pokazał, więc chyba wszystko w porządku, przepraszam za zamieszanie.
Pozdrawiam
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 14:26   

Zniknął, z właściwie nie ukazał się ostatni post Andrzeja. Może był za długi ;-) ?
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 14:54   

Pytanie zasadnicze:
1. Zniknął, czyli wcale nie ukazała się na forum?
2. Nie widać tylko odnośnika na stronie głównej?

Jeżeli chodzi o 1. przypadek, to tak się niestety zdarza, więc ja już się zabezpieczam kopiując treść postu np. do notatnika, by później ew. powtórzyć wysłanie.
Zaś co do 2. przypadku myślę, że to jakiś błąd w przeszukiwaniu bazy danych. :-(

Pewnie trzebaby skierować pytanie do administartora, czy nie ma na to wpływu...
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 14:56   

Taka mała sztuczka:
Jeżeli zdarzy się nam, że post się nie ukaże, to zawsze można próbować cofnąć się do strony z okienkiem edycji, skopiować zawartość naszego postu i zamieścić go jeszcze raz. ;-)
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 14:59   

Post jest dostepny tylko , jesli wejdzie się przez użytkowników , a potem pokaż wszystkie posty Andrzej. W portalu jest odnośnik , ale jak się kliknie na link, to jest napisane, że usunięty, albo coś tam. Na stronie głównej nie ma w ogóle.
Ostatnio zmieniony przez 2006-09-05, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10