Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE WSPÓLNOTY SYCHAR 2006
Autor Wiadomość
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 09:41   

również piszę się na wyjazd:)

[ Dodano: 2006-08-30, 10:42 ]
Ps. Jeśli będzie można z córcią, to też fajnie.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 10:44   

Też się piszę, tylko coś z dojazdem musimy wymyslic. Ja jestem z Warszawy,do tego czasu będe maiła auto, mogę kogoś zabrać, ale lepiej zeby umiał prowadzić, żebysmy mogli się zmieniać w razie czego. Ja nie znam tej trasy, najdłuższa moja rasa to 200 km w jedna stronę. i to bez korkow i wzmożonego ruchu...
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 11:08   

Intensywnie pracujemy nad programem i ustalamy szczegoly, jak juz wszystko dopniemy to napiszemy co i jak - godzina rozpoczecia - pewnie tak kolo 18-20, ale jak znam zycie wszyscy sie beda zjezdzac i zjezdzac;)

ps. Dla mnie poki co prosze zarezerwowac dwa miejsca - pan maz jest zainteresowany ;)
Ostatnio zmieniony przez ania z belgii 2006-08-30, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bea
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 11:38   

Bardzo proszę o wpisanie mnie na listę uczestników.
Bea
 
     
MajkaB
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 13:40   

Ja też już wpisuję się na listę.Razem z Anulą jesteśmy z zachodniopomorskiego i już opracowałyśmy dojazd.Spotykamy sie w pociągu w Poznaniu o godzinie 20.25 ,który jedzie do Wrocławia.Tam jesteśmy o 23.07 i czekamy na pociąg do Częstochowy o godzinie 23.35.
I już o godz.3.07 możemy zobaczyć Częstochowę.Jasna Góra otwierana jest o 5 godzinie. O 5.30 można wziąć udział w godzinkach , o 6 jest odłonięcie Obrazu Matki Boskiej oraz msza św. i spowiedż.
A potem chcemy dojechać do Was.Myślimy ,że do 9-10 godziny sie wyrobimy.Jak ktoś chce się dołączyć do naszej wycieczki to zapraszamy.

Jak ktoś będzie jechał pociągiem to niech sie zorientuje z propozycją PKP -bilety turystyczne ,które są ważne od 18 godzinki w piątek do 6 rano w poniedziałek.Kosztują 60 PLN i można za ich okazaniem jezdzić pociągami osobowymi i pośpiesznymi,nie obejmuje to rezerwacji i miejsc do leżenia i spania.Pan z informacji twierdził,że można z nim po całej Polsce jeżdzić.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 14:29   

mam nadzieję, że warszawa też się jakoś zorganizuje. oferuję swoje autko... na cztery osoby włącznie z kierowcą
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 17:30   

Ja też się zgłaszam na wyjazd. Co do transportu to jeszcze nie wiem, ale chyba znajdzie się jakaś dobra dusza, która mnie zabieraze, może być nawet do bagażnika, bo ja mała jestem :-)


Pozdrawiam
Elżbieta
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 17:54   

Ja bym też chciała, ale nie wiem, czy jakoś wolne wezmę. Dopiro w poniedziałek będę mieć plan lekcji, ale może wykombinuję. A co z dzieciaczkami. Czy można zabrać? Moja córcia ma 5 lat.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 18:44   

Ela, ja mam duży bagażnik zwany "paką' :))))
 
     
MajkaB
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 19:23   

Moja córcia ma 7 lat i zostaje w domku z tatusiem.Postanowiłam ten czas przeznaczyć dla siebie,na modlitę,rozważania i rozmowy z Panem Bogiem i z Wami.Myślę,że te trzy dni mogę wykorzystać "samolubnie" dla siebie.A z praktycznego punktu widzenia to jest daleka podróż i nie chcę jej męczyć.Jeszcze Mała będzie miała okazję ze mną wyjechać w tak szczególne miejsca,bo jak pisałam wczesniej chcemy z Anulą odwiedzić Jasną Górę i tam spędzić trochę czasu.
Ostatnio zmieniony przez 2006-08-30, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 19:46   

Ja jadę również. Nie złożyłem jeszcze oficjalnie zgłoszenia, bo mam nadzieję, że może żonę namówię... a jeśli nie to sam przyjadę. Podam wtedy trasę i w razie czego będę mógł chętnych zbierać po drodze ;-) Do zobaczenia
 
     
jaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-30, 22:15   

Chyba dołożę do tych obiecanych ciasteczek swoje imieninowe. I się zbiorę.
Naprawdę się zobaczymy? A śpiewy? Tercety Egzotyczne? No wiem, nudna jestem... :-D
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 08:06   

ja lubię śpiewac ale nie wiem czy to wytrzymacie :mrgreen:
 
     
Bea
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 09:23   

Kochani jeśli ktoś będzie jechał z okolic Lublina niech da znać do mnie na emaila.
 
     
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-31, 11:55   

czy ktoś będzie jechał z Poznania? Chętnie bym sie podczepiła.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10