Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Życzenia dla Marion i Mietka z Mazur
Autor Wiadomość
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 08:07   Życzenia dla Marion i Mietka z Mazur

Z okazji rocznicy Waszego ślubu życze wam, byście przezwycięzyli wszystkie trudności i aby przez nastepne lata Wasze małżeństwo było dla wszystkich przykładem realnego działania Boga w naszym życiu.
Pojawiliscie się na forum razem, zaczęliscie rozmawiać, teraz już Was tu nie ma, więc mam nadzieję, że kontynuujecie tę rozmowę w realu!
Serdeczne pozdrowienia
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 08:16   

Ja również dolączam do życzeń - niech Wasze problemy znikną na zawsze, a jeśli się kiedyś tam pojawią, niech będą rozwiązane wzajemną życzliwością, zrozumieniem. Niech dobry Bóg wspiera Was swą siłą.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 08:40   

Ja także przyłączam się do życzeń. :-)
Oby dotychczasowe doświadczenia uczyniły Wasz związek silniejszym!
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 11:45   

Przyłaczam się również i polecam MAtce Bożej w opiekę w dniu dzisiejszym .
 
     
Grzechu
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 18:09   

Z okazji Waszej rocznicy ślubu najgorętsze życzenia: Niech Bóg błogosławi i umacnia Wasze małżeństwo, Waszą rodzinę i rozjaśni nad Wami swoje oblicze, abyscie mogli dawać swiadectwo o Jego wielkiej MILOSCI innym strapionym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10