Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-17, 21:45   ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wyslane przez: Zuza


Moi Drodzy,
Wszyscy- bez wyjątków. I ci z którymi się zgadzam i ci którzy czują że pozostaję w opozycji odnosnie ich poglądów. Chcę Wam życzyć: dużo zdrowia bo jak miałam okazję to jest to podstawa wszystkich naszych działań. Spokoju ducha i umysłu. Umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi wyzwaniami jakie postawiło, stawia i postawi przed nami życie. Braku samotności- fizycznego i emocjonalnego. życzę żeby w naszym otoczeniu przebywali tylko tacy którzy są nam przychylni i którym zależy na tym żebyśmy byli szczęśliwi. Życzę naprawy naszych związków ze współmażonkami.Dużo cierpliwości ( bo bardzo się przyda każdemu) okazji do uśmiechu i czasu na budujące refleksje. Możliwości rozmowy z każdym z którym chcecie porozmawiać i spodziewanych, pozytywnych rezultatów tych rozmów.Zdrowia dla dzieci ( to dla tych którzy są rodzicami) oraz możliwości spotkań z dziećmi( nieskrępowanych - to dla tych których odseparowano od dzieci). I jeszcze mogę tak pisać i pisać ale dzisiaj Wam daruję. Na zakończenie dodam że życzę indywidualnie dla każdego spełnienia tego o czym zapomniałam tu napisać a zależy Wam żeby się spełniło.
Wesołych Świąt Moi Drodzy.
Mokrego Dyngusa.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Annie

Dzięki Zuza . Ja się dołączam do tych słów calym sercem .

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Annia
Email:

Dołączam się do Życzeń. Wszystkim czytającym forum życzę wiary niezłomnej, nieustającej nadziei w lepsze dni, miłości wszechogarniającej i siły w trudnych chwilach.Niech zmartwychwstały Jezus obdarzy Was swoimi łaskami

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: CA

Słowa z wczorajszego kazania, NIE MA MIŁOŚCI BEZ BLISKOŚCI, przytulmy sie wieć mocno do serca Tego, Który obdarza Nas miłoscią zawsze, mimo naszych słabości czy wad, pozwolmy poprowzdić sie za ręke, bo innej lepszej drogi po prostu nie ma , jak mówił JPII nikt nie zrozumie siebie bez CHRYUSTUSA, zostawmy Mu nase smutki, by w pelni otworzyć sie na RADOŚĆ
ŻYCZĘ WSZYSTKIM WŁASNIE RADOSNYCH ŚWIĄT
i wiary w trudów naszych sens...
Pozdrawiam świątecznie CA

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Andrzej
Email:

Życzę wszystkim błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy, aby zmartwychwstanie Pana Jezusa umocniło w nas nadzieję na zmartwychwstanie naszych małżeństw.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Beata-za
Email:

Też się dołączam do życzeń . Wszystkim Wam życzę z całego serca spokojnych i radosnych Świąt .Pogody ducha , a przede wszystkim dużzo zdrowia i spokoju wewnętrznego.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: jeszcze_zona
Email:

Ja również przyłączam się do życzeń. Dla wszystkich życzę spokoju ducha, umocnienia w nadziei, wiele radości w życiu.
Dla naszych małżonków - żeby Zmartwychwstały Chrystus również znalazł miejsce w ich sercach, by Jego ofiara była dla wszystkich wskazówką, gdzie należy szukać prawdziwej miłości.
Wszystkiego najlepszego.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: weronika

Ja również się dołączam,zdrowych,wesołych świąt,mokrego dyngusa.
Niech spełni się przynajmniej jedno nasze marzenie,tego wszystkim zyczę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8