Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ściągnięte z Opoki
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2006-07-17, 18:45   ściągnięte z Opoki

Wyslane przez: kasia


"Miłość to nie tylko największa dobroć, ale też największa mądrość

Miłość to najbardziej skomplikowana i inteligentna postawa, na jaką może zdobyć się człowiek

Dojrzała miłość jest szczytem inteligencji

Miłość jest szczytem wolności

Miłość to decyzja troski o czyjeś dobro

W naszym życiu są tylko dwie strony: ta, po której kochamy oraz ta, po której umieramy

Życie poza miłością jest męczeństwem

Dojrzała miłość to słowa i czyny dostosowane do zachowania drugiej osoby

Gdyby miłość była jedynie uczuciem, to nie wolno byłoby jej ślubować

Miłości towarzyszą różne uczucia: od wielkiej radości i entuzjazmu do dramatycznego lęku i cierpienia

Zaprzeczeniem miłości jest nie tylko wrogość, lecz także naiwność

To, że kocham ciebie, nie daje tobie prawa, byś mnie krzywdził

To, czy kocham ciebie, zależy ode mnie. To, w jaki sposób wyrażam miłość, zależy od ciebie i od twojego postępowania

Miłość bez prawdy jest naiwnością

Sensem ludzkiego ciała jest wyrażanie miłości za pomocą fizycznej obecności, pracowitości i czułości

Prawdziwa miłość jest widzialna, gdyż wyraża się w widzialnych słowach i czynach

Coraz częściej przychodzi nam kochać tych, którzy nie potrafią kochać samych siebie

Kochać samego siebie, to stawiać sobie wymagania

Nawrócić się to nauczyć się kochać

Przyjaciel to ktoś, kto potrafi mnie kochać niezależnie od tego, czego się o mnie dowie"

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Beata-za
Email:

Wysłuchałam na stronie głównej - nagranie- audycję ks.Piotra Pawlukiewicza "Miłość jest trudna"- polecam.

--------------------------------------------------------------------------------

Wyslane przez: Jurek

Piekne! i jak trafne! Dziekuje Kasiu!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9