Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe forum
Autor Wiadomość
Beata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-22, 18:31   Nowe forum

Forum jest owszem trudniejsze w obsłudze , gorzej jest dotrzeć do wątków, ale przynajmniej tematy są odpowiednio posegregowane i i łatwo jest dotrzeć do tych ,które nas interesują.
Nie ma chaosu.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-22, 18:35   

Ja mam czasami problem z poszukaniem jakiegoś wątku, o którym pamiętam, że czytałem, le nie pamiętam, w którym dziale. Narazie radzę sobie przez szukanie użytkowników, których kojarzę z konkretnymi wypowiedziami i wtedy szukam ich wypowiedzi. ;-)
 
     
Beata
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-22, 18:39   

Jest jedna trudność. W głównych tematach nie wyświetlają się odpowiedzi w podtematach.
Więc ja je wychwytuję przez opcje - Zobacz ostanie , nieprzeczytane posty i już je mam jak na dłoni.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-22, 18:48   

Ja korzystam głównie z opcji zobacz posty nieprzecztane i ta opcja właśnie mi się podoba. Nie śledzę niepotrzebnie wszystkich tematów, kiedy nie ma na nich żadnych nowych wypowiedzi. A wracam do ulubionych, kiedy tego potrzebują. :-D
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 21:49   

A propos opcji nie przeczytanych temato to wyswietla mi sie 6. Niestety, gdy szukam tych tematow jest puste pole. Dlaczego?
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-09, 22:00   

Czasami zdarza się taki błąd. Prawdopodobnie zachodzi to wtedy, kiedy ktoś pisze post, następuje błąd i pojawia się on 2 razy, a następnie zostaje usunięty. Ja w tym momencie, kiedy pokazuje mi się pusta tabelka, w której powinien być nieprzeczytany post, zaznaczam opcję:
Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
wtedy już nie będzie się nam pokazywała ta tabelka.
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 21:23   

Mateuszu, No uno małe problemo mam. Nie robiłam listy ignorowanych u żytkowników. I Anule mi wywala jako ignorowana. Kurcęz- co zrobic coby odkręcic.
Teklo-Zuza zdziwion totalnie.
Cuda panie dzieju na łącach cuda.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-14, 21:30   

Zuzeczko!
Może niechcący Ci się kliknęło... ;-) Albo złośliwość przegrzanych łączy... ;-)

Odpowiedź na Twoje pytanie już była w "Poradach dla początkujących", ale nie zaszkodzi powtórzyć:

"[Ignoruj] - pozwala nam na pomijanie wypowiedzi, czy tematów, które nas nie interesują i nie chcemy ich czytać. Zawsze można wejść w opcję [Lista ignorowanych tematów] i tam zweryfikować nasz wybór. "

Aby wejść w listę ignorowanych tematów poszukaj działu, w którym znajduje się temat wpisany na listę ignorowanych. Po prawej stronie ekranu, pod tematami głównymi poszukaj [Listy ignorowanych tematów] i kliknij na nią. Poszukaj tematu, który Cię interesuje i zaznacz przy nim pole wyboru. Na dole ekranu, pod tematami poszukaj przycisku USUŃ Z LISTY i kliknij na niego.

Zawsze można sobie ustawić, by nie pokazywała się opcja ignorowania, co pozwoli w przyszłości uniknąć przypadkowego kliknięcia na ten przycisk. W tym celu na stronie głównej w [Preferencjach] należy odznaczyć wybór [Pokazuj ignorowanie tematów]."
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-16, 13:09   

Dzięki Mateusiu!!! :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8