Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE NASZEJ WSPÓLNOTY
Autor Wiadomość
relinka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-17, 00:47   

Pisze się na to. Zachodnipomorskie, ale niedaleko Piły. Dobrze byłoby by, gdyby było to niedaleko ode mnie.
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-17, 12:01   

Ja również chętnie się spotkam,ale widzę że ustalenie czegoś konkretnego nie będzie łatwe :)
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-18, 10:51   

Pięknie że jest zainteresowanie spotkaniem, ale spotkanie zależy od chętnych więc wpisujcie się, a to będzie dla nas impulsem do działania. Jeżeli dojdzie do spotkania to będzie to środek Polski ponieważ chcę aby wszyscy mieli równą drogę, a następne spotkania mogą być w innych miejscach. Wstępny termin to 15,16,17 września. Jeżeli dojdzie do tego to będzie nas czekało dużo, dużo przygotowań. Wpisujcie się, bo od tego zależy to spotkanie.

Pozdrawiam
:-)
 
     
Ola
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-18, 11:17   

Bardzo chętnie pomogę w przygotowaniach, lubię być pomocna i działać :) Jestem z Konina.
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-19, 20:54   

A ja proponuje jeszcze raz wakacje. Moze zaglosujmy nad terminem, bo mi zalezy na spotkaniu, ale we wrzesniu nie moge. Jestem za Matemblewem.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-19, 20:57   

Zosiu, to kiedy konkretnie?
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-19, 21:36   

Ostatni tydzien lipca?
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-20, 07:22   

Ja się dostosuję do każdego terminu i miejsca. Nie ma to jak babcia, która dzieckiem się zajmie , i własna działaność (nikt nie musi dawac urlopu ;-)
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-20, 13:03   

Też jestem chętna,na taki wyjazd,spotkanie.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-25, 19:11   

Chętnie i ja dołączę. Zgadzam się na każdy termin i na każde miejsce.
Pozdrawiam
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 22:25   

Po bardzo trudnych i ciężkich rozmowach udało mi się namówić Mateusza na wyjazd do Lichenia ! I będziemy tam 29 lipca – sobota. Będzie to mini- spotkanie celem modlitwy, rozmowy, itp. Szczegóły w najbliższym czasie.

Pozdrawiam
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-07-06, 22:32   

Jejku!
Aż taki "ciężki" jestem? ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9