Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o modlitwę za moderatorów
Autor Wiadomość
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-24, 20:26   Prośba o modlitwę za moderatorów

Kochani
Przygotowania spotkania w Leśniewie wchodzą w fazę kulminacyjną.
proszę Was o modlitwę w intencji nas - moderatorów, by Duch Święty jednoczył nas, oświecał i wskazywał drogę...
dziękuję Wam bardzo
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-26, 08:37   

Tak :-)
 
     
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-21, 23:29   

Odkad tylko znalazlam to forum modle sie za wszystkich uczestnikow a w szczegulnosci za pomyslodawcow i ludzi kturzy pomagaja w tudnych sprawach malzenskich za wszystkie malzenstwa kture sie zagubily.Nie umiem jeszcze za bardzo poruszac sie po tym forum ani pisac postow ale jak tylko sie naucze (a moze ktos mi z Was pomoze)to bede wiedziala jak i gdzie opisac wam historie mojego malzenstwa kture przezywa kryzys bo zostalam oszukana i zdradzona przez moego meza.Gleboko wieze w moc modlitwy i dlatego nigdy w niej nie ustaje.Nasz dobry Bog daje mi sile przez to przejsc choc czesto upadam to musze sie podniesc bo mam dzieci i to one trzymaja mnie przy zyciu a wiara podpowiada mi ze musi byc dobrze.Jak znajde tu gdzies swoje miejcse to napisze wiecej.Pozdrawiam wszystkich i polecam opiece mojemu ukochanemu SW.OJCU PIO :-(
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-23, 23:54   

I ja się przyłączam. Bez Was już dawno bym zginęła. Zwłaszcza bez Andrzeja, który jest mi wsparciem wtedy, gdy upadam. I chociaż często mam odmienne zdanie, to doceniam wszystko, co robi, i również to, co robią inni.
Dziękuję.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10