Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-13, 09:20   

Małgosiu dziś 13 grudnia niesamowita data. Data gdzie zło pokazało swoje oblicze. Pamiętam wiele cierpienia wśród znajomych, przyjaciół. To naprawdę nie przypadek że Ty masz dziś sprawę sądową. Wtedy wydawało się że zło wygrywa, ale w końcu przegrało !
Na pewno w Twojej sprawie będzie dobrze ! Będę się szczególnie dziś modlić o To.
Dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych !

Pozdrawiam
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-13, 09:56   

Dzisiaj przyszła kolej na Kalinę85
Kalina85 napisał/a:
Kochani,czuję się podle...chciałam opuścić Wasze szeregi ;(
Jednak obiecałam sobie,że będę wszelkimi sposobami walczyć o nasze małżeństwo..........

Proszę o modlitwę (na dniach mój mąż zamierza złożyć wniosek o rozwód,nie chce rozmawiać,nienawidzi mnie)aby Bóg przemienił Jego serce,aby zmienił decyzję i wrócił,abyśmy już razem na nowo stanęli przed Bogiem i wypełniali Jego wolę.

Jedyna moja nadzieja w Waszej modlitwie i w Panu


i za duszka
Cytat:
czy i ja mogę poprosić o modlitwę?? Proszę Was pomóżcie mi w mym bólu!!


I pamiętajmy dzisiaj o kejt
 
     
duszek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-17, 23:55   

Czekalam i doczekalam się , bardzo dziękuję bo ....to są moje pierwsze oddzielne swieta po 17 latach i jakże boli fakt iż nie zasiądziemy razem przy wigilijnym stole... dziekuję jeszcze raz moze wspólna modlitwa pomoże ukoic to co teraz dzieje sie we mnie w srodku...
Pozdrawiam :cry:
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-20, 14:26   

Od dzisiaj modlimy sie, w tym siątecznym tygodniu, za irinę67
irina67 napisał/a:
Łaczę się z Wami w każdej mojej modlitwie. Taraz nieśmiało proszę o modlitewne wsparcie dla mnie, mojej córeczki i męża. Dziękuje- wiem, że Wasze modlitwy przyczynią się do uratowania mojego małżeństwa. Tak bardzo mi zależy, a jednocześnie nie mogę się przełamać i zbliżyc do męża.


oraz za *martę*
Cytat:
Bardzo proszę o wpisanie mnie na listę czekających na tygodniową modlitwę. Chciałam Was prosić abyście razem ze mna prosili Pana o łaske uzdrowienia mojego małżeństwa, o łaski wiary, miłości i dobrej woli dla mojego męża. Dziękuję za wszystko.


Jestesmy z wami, dziewczyny!
 
     
*marta*
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-21, 21:48   

Kochani...cały czas na forum jestem...mało pisze bo i nie ma oczym...u mnie bez zmian...zero kontaktu z mężem...rozmowa tylko o rozwodzie...święta osobno (zaprosiłam, ale podziękował)....Opatrzność czuwa, chcę w to wierzyć...tygodniowa modlitwa za nasze małżeńśtwo wypada w niezwykłym tygodniu....dodatkowo w dzień po jej zakończeniu wypada nasza rocznica ślubu (27.12)...czwarta już...tym razem spędzona osobno...wierzę, że dzięki Waszemu wsparciu przejdę przez nią godnie....Dziękuję wszystkim, którzy wspomną nas w swoich modlitwach...Zapewniam, o mojej modlitwie za Was
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-27, 10:33   

Dzisiaj zaczyna się kolejny niezwykły tydzień. Modlimy się za Marynię
Marynia napisał/a:
Chciałam prosić o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa, o łaskę odbudowania wzajemnego zaufania i przebacznia, o łaskę abym wytrwała w uczciwości względem mojego męża oraz o łaskę aby mój mąż umiał przyjąć i pokochać nasze poczęte dziecko.


oraz za Agunię
Cytat:
Bardzo Was Proszę o wpisanie mnie w kolejkę potrzebujących modlitwy! O moje nawrócenie! o siłę na kolejne terminy rozpraw! Najbliższa to 10 października!


Wprawdzie październik dawno minął, ale Agunia pewnie dalej potrzebuje modlitwy!

I za *martę* w dniu rocznicy Jej slubu!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8