Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla Zuzy i jej małżonka
Autor Wiadomość
Beata
[Usunięty]

  Wysłany: 2006-06-22, 10:01   Dla Zuzy i jej małżonka

Życzę Wam z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy ślubu :

Odnalezienia właściwej wspólnej drogi w życiu, wytrwałości i cierpliwości w obecnej sytuacji, zdecydowania w podejmowaniu wszelkich decyzji -
bo Wasza MIŁOŚĆ to i tak NIGDY nie wygaśnie- co najwyżej zmieni się jej oblicze po tej rozłące , która wcześniej czy póżniej - to i tak - wyjdzie WAM na dobre i przyniesie wiele pozytywnych korzyści na następne szczęśliwe lata. Beata.
 
     
Mateusz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 15:05   

I ja do życzeń tych się dołączam!
Niech Pan łaskawy Wam błogosławi!
Byście nauką z tego kryzysu
miłość swą lepszą uczynili...

Mateusz
:-)
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2006-06-22, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 17:50   

Napisaliście już najpiękniejsze słowa,więc mnie pozostaje tylko dołączyć się do życzeń,wszystkiego najlepszego.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 18:02   

Zuza, wprawdzie to jeszcze za kilka dni, ale też już dzisiaj składam Ci, siostro w cierpieniu, oraz Twemu mężowi takich wspólnych, pięknych chwil, o jakich nawet nie marzysz, wzajemnego zrozumienia, wiele cierpliwości i pokory, Bożych łask i wiele , wiele siły płynącej z Sakramentu. I niech to, co wydaje się być niemożliwe, stanie się możliwym...............
 
     
Madzia3007
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-22, 18:16   

Podpisuje się pod tymi życzeniami spelnienia marzeń i duzo milości.
 
     
Agnieszka2
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-25, 08:09   

Zuza, wiele miłości Boga i ludzi życzę. Serdeczne pozdrowienia. A
 
     
jaka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-25, 17:03   

Zuza, jestem tu nowa, ale twoje posty czytane wcześniej "z ukrycia" dawały mi zawsze energię i nadzieję...
Dołączam się do życzeń. Niech Najmocniejszy - tak o Nim mówię - da ci wiele siły i mocy, niech was błogosławi i strzeże, niech wyprostuje wszystkie ścieżki...
 
     
zuza
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-26, 07:55   

Bardzo Wam dziękuję za życzenia. Długo się zastanawiałam czy wpisywać datę swojego ślubu. Wpisałam dopiero niedawno bo stwierdziłam że jedynymi osobami, których życzenia jestem gotowa przyjmować to tacy jak ja - ludzie z forum.
Mam jeszcze jedno zyczenie- żebyśmy mogli np. w październiku założyć nowe posty- wiecie jakie i tam sobie pisywać czasami -o zupełnie innych sprawach. Tego życzę Wszystkim na tym forum.
Jeszcze raz sredecznie dziękuję.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-27, 14:09   

Zuzka , moja kochana ,
Wszystkiego najlepszego , dużo pogody ducha i wiary w sens tych trudnych doświadczeń. Dużo szczęścia, aby slonko zaświciło Wam z jeszcze większą mocą niż w dniu ślubu , abyście odnaleźli siebie na nowo i stworzyli na skale coś zupełlnie nowego - nowego bo głębszego i piękniejszego . Całuski . Anula .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8