Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2006-04-18, 23:44
Modlitwa do św. Judy Tadeusza
Autor Wiadomość
el
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 14:11   

Mam pytanie do osób które doświadczyły pomocy od św. Judy Tadeusza - czy modliliście sie w stanie łaski uswięcającej ? Czy bez niej (bez łaski uśw.) możliwa jest jego pomoc?
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-10, 06:06   

To chyba bez różnicy. Zawsze modliłam się do tego świętego, gdy miałam jakąś potrzebę i zawsze wysłuchiwał. Tylko teraz jakoś dziwnie zamilkł...
 
     
Irenka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 21:13   

Wanboma więcej wiary! .
Ja sie modle do św. Judy Tadeusza i wiele razy moje sprawy zostały rozwiązane w sposób w jaki mi się nawet nie marzyło.
Z perspektywy czasu mogę powiedzieć , że to były CUDA. Trzeba dużo przeżyć aby zrozumieć , że jednak Pan Bóg czuwa nad nami.
Nie ominęły mnie smutki i rozczarowania ale też miałam i mam dużo szczęścia bo sprawy o które się ciągle gorąco modle nie tracąc nadziei pomału się rozwiązują.
Wiem , że to CUD.
 
     
Asik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 16:15   

Wanboma czy Ty czytałaś Urzekającą? A wogle napisz do mnie na priv proszę.
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 12:03   

Mam prośbę do osób zaglądających na stronkę z modlitwą do św Judy Tadeusza aby napisały co w ich życiu sie zmieniło.
U mnie modlitwy, gorąca wiara i nadzieja w lepsze jutro wpłynęły niesamowicie na moje życie. Stałam się silniejsza i bardziej ufna.
Pogodziłam się z faktami, na które nie mam wpływu aby je zmienić już nie cierpię z tego powodu. Moje życie upływa spokojnie, widzę na każdym kroku opatrzność Bożą.
Wiem , że duży wpływ aby moje życie potoczyło sie w dobrym kierunku miały modlitwy sióstr i ludzi ze stronki http://www.religia.pl/modlitwa/ .
Wierze gorąco , że jakaś niewidzialna moc czuwała nade mną abym nie załamała sie do końca abym uwierzyła w ludzi oraz w moja siłę.
Dziękuję św. Judzie Tadeuszowi za wstawiennictwo do Boga.

Wszystkim zagubionym, cierpiącym i znajdującym się w beznadziejnej sytuacji polecam modlitwę do św. Judy Tadeusza. Ta modlitwa naprawdę działa.

Ada
 
     
justysia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 16:39   

gdzieś zgubilam modlitwędo Tadeusza Judy proszę napiszcie mi ją
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 17:27   

Jutko
zaglądnij na pierwszą stronkę tego postu są na niej modlitwy do św Judy Tadeusza

http://www.kryzys.org/vie...hp?t=43&start=0

a nowenna

http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=642


pozdrawiam

Ada
 
     
justysia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 18:09   

dziękuję ..wydrukowałam już sobie Justyna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10