Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 16:51   

Małgosiu, bardzo Ci dziękuję za ten wątek, robisz coś wielkiego.
Jesteście w moich modlitwach. I bardzo się cieszę, że intencje są dostępne przez komórkę - zawsze mogę zajrzeć i przypomnieć sobie kogo dziś otaczamy szczególną modlitwą ( Andrzej, dzięki i Tobie za tę możliwość).
 
     
Alda
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 17:31   

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy będą się modlić w intencji naszego małżeństwa.
Właśnie w tej chwili bardzo potrzebuję tej modlitwy, tzn. nasze małżeństwo potrzebuje.
 
     
joasik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 22:47   

Witajcie!
Ja także proszę o modliwę,jeśli to możliwe ustawiam się w kolejce, moja intencja to prośba o uzdrowienie naszego małżestwa i o polepszenie naszych relacji między nami,i oto żeby u nas pojawiło się wyczekiwane dzieko.
pozdrawia, takze będę się modlić za Was
i z bardzo Wam wszytkim dziękuje
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-30, 00:55   

Dziękując Bogu za was wszystkich, będe pamiętał w modlitwie!!!
 
     
Basia22
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-30, 12:00   

Dziękuję wszystkim za modlitwę w mojej intencji, która odbywała się od 15 listopada. Jestem Wam bardzo wdzięczna za to wsparcie duchowe. Wiele w moim życiu rzeczy się wydarza i tych dobrych i tych mniej przyjemnych, wierzę jednak, że wszystko ma swój cel. Wierzę, że Bóg prowadzi mnie swoimi drogami i chce dla mnie jak najlepiej. Ostatnio czytam o grupach charyzmatycznych i Odnowy w Duchu Świętym. Trafiły do moich rąk pozycje książkowe dotyczące przebaczania. Na stronie Sychar wcześniej też spotkałam się z modlitwą o przebaczenie, ale wówczas nie byłam na nią gotowa, teraz widać przyszedł ten czas. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Modlę sią czasami za was, przepraszam że nie regularnie, mimo to proszę o wpisanie mnie na koniec kolejki o wsparcie modlitewne.
Tym razem proszę o odnowę w Duchu Świętym naszego związku małżeńskiego, miłości i jedności, wzajemnego szacunku i oddania, dla całej naszej rodziny. Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i proszę o błogosławieństwo Boże dla każdego z Was - Barbara :-D
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-06, 10:14   

Od dzisiaj modlimy sie za justysię

justysia napisał/a:
proszęo nasze małżeństwo za mnie i za męża byśmy potrafili byćrazem,..by wspólne chwile były przepełnione miłościa...


i za Bietkę
Cytat:
A ja bardzo chcę stanąć w kolejce :)
Za moje małżeństwo, za mojego męża, by przystąpił do sakramentu pokuty i zaczął korzystać w pełni z Eucharystii. I najtrudniejsza modlitwa dla mnie- za nią, by zwróciła się w stronę swojego małżeństwa, swojej rodziny, by jeśli mój mąż nie potrafi, to może ona zerwała tę znajomość.


Pamietamy o was, dziewczyny :-) :-) :-)
 
     
justysia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-06, 13:41   

nie w2iem jak tosiestało ,że modlitwa przypadła akurat na ten czas w którym mam rozprawę wsądzie o znęcanie się.Dziś własnie miałam tą rozprawę ,sędzia zapytał sie czy chcę by mój mąz siedział w więzieniu i czy tez będę dązyła do rozwodu -powiedziałam ,że nie ,.Zapytał męża czy zgadza się z podanymi zarzutami on barzdzo długo się wahał ,ale chyba zrozumiał ,że ugoda da lepsze rezultaty niż dalszy proces zgodził siei dostał najniższy wymiar kary tzn 2 lata w zawieszeniu na 5 lat,kuratora sądowego i na mój wniosek terapię .Ja natomiast mam poczucie winy ,że wnosiłam to oskarżenie ,bo mąz nadal nie uznaje swojej winy ryczę jak bóbr .On powiedział ,że teraz to mnie czeka tylko rozwód.DZiękuję za modlitwę ,widocznie taka była wola Boża ,proszę nadal o modlitwę ale za to by mąz przemyślał wszystko ,i zmienił swoje postepowanie jUstyna
 
     
Bietka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 14:40   

Małgosia napisał/a:
i za Bietkę

Dziękuję, że jesteście ze mną, z nami. U mnie jak gdyby ciut lepiej, ale modlitwa przyda się bardzo. Wszystkim, którzy są w tym tygodniu ze mną i Justyną bardzo dziękuję.

Gdzieś wyczytałam, że jest powiadomienie przez sms za kogo się modlimy, jak można je "zdobyć"??
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 21:31   

http://sychar.mobi/

http://www.modlitwa.info/

To nie powiadomienie, wpisujesz ten adres w komórce i łączysz się ze stroną, szukasz poz. 8 - intencje modlitewne. I masz wgląd na aktualny tydzień.
 
     
Bietka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-08, 10:33   

Cytat:
To nie powiadomienie, wpisujesz ten adres w komórce i łączysz się ze stroną, szukasz poz. 8 - intencje modlitewne. I masz wgląd na aktualny tydzień.

dziękuję Ci bardzo
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-11, 22:12   

Kochani,
Bardzo prosze o modlitwe za mojego meza o opieke Matki Bozej Nieustajacej Pomocy i swiatlo Ducha Swietego dla niego.
a.
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-11, 22:33   

ja jeszcze raz ustawiam się w kolejkę: proszę o modlitwę o dar mądrości i cierpliwości dla mnie.
dziękuję :)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 14:10   

Aniu! Zawsze o Tobie pamiętam
 
     
Kejt
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 21:44   Sąd

Bardzo proszę o wsparcie modlitewne mojego jutrzejszego spotkania z mężem w sądzie na (daj Boże ostatniej) rozprawie. Proszę o sprawiedliwy (i zdroworozsądkowy) wyrok w sprawie dziecka. Czuję się dobita, tak jakby cały świat był przeciw mnie ! Proszę Ducha św. o 7 darów.
Małgosia
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-12, 22:55   

Niech Duch Święty Cię prowadzi Kejt i ludzi obok Ciebie :-) Postaram się pamiętać w modlitwie :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9