Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
8 grudnia
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-02, 16:34   8 grudnia

http://mtrojnar.rzeszow.o.../godzina_laski/

http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/8_grudnia.htm

To już niedługo ! Będzie to już mój trzeci rok, gdy pójdę o wyznaczonej godzinie prosić Maryje o łaski. Wysłuchuje mnie za każdym razem . Pozdrawiam !! EL.
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-04, 07:52   

a ja znów będe w pracy.... w pracy będę się modlić oczywiście :mrgreen:

[ Dodano: 2007-12-04, 07:54 ]
Matka Boska mnie już wołała do siebie. Dokładnie 1 grudnia... czyli w oktawę przed świętem Niepokalanego Poczęcia spotkałam na swojej drodze siostry zakonne i one dały mi znak....
 
     
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-08, 10:56   

:-D

8 GRUDNIA
od godziny 12.00 do godziny 13.00


Godzina Łaski dla całego świata
Matka Boża, objawiając się pielęgniarce Pierinie Gilli. we Włoszech, w Montichiari,
w święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r. powiedziała:

"Życzę sobie, aby mnie czczono jako Maryję Róże Mistyczną, Matkę Kościoła".

"Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe miała miejsce Godzina Łaski dla całego świata".

"Dzięki modlitwie zanoszonej w tej godzinie ześlę niezliczone łaski dla duszy i ciała. Będą liczne nawrócenia".

"Pan Mój, Boski Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci".

"Ci, którzy nie mogą przyjść do Kościoła, niech modlą się w domu".

"Jest moim życzeniem, aby ta Godzina Łaski była praktykowana na całym świecie".

"Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski".
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-08, 16:40   

Urwałam się z pracy. Miłam dzisiaj dużur....koleżanka została z grupa dzieci, a ja chciłam na kilka minut do kościoła. I skandal !!! Kościół zamknięty na cztery spusty !! Jacyś ludzie chodzą na około kościoła, szarpią za klamki. Złośc mi rosła....Ło Matko...jak tak mozna ?? Podeszła do mnie Pani...i żali się, że Godzina Łasko, Ona z pracy sie na chwilkę urwała..a koścół zamknięty ! Poszłyśmy pod figurkę Matko Boskiej i razem pomodliłyśmy się. Nieznana, miła Kobieta i ja. Nagle otwieraja się drzwi zachrystii i Panie sprzątaczki wodę brudną wylewają. Moja Pani podbiegła i uprosiła, żeby nas na chwilę do kościoła wpuściły. A w kościele duża grupa modlitewna...odmawia modlitwy w Godzinę Łaski....tylko dla siebie ! Ło Matko !! Uklękłyśmy pod pierwszym ołtarzem.....patrzę do góry - Matka Boska Królowa Świata.....Ło Matko ! Powoliła mi przyjść...dała czas....ułamek....kilka słów do Niej....i musiałam wracać do pracy. Na ulicy łzy mi polciały, że tak krótko byłam , że tak mało czasu poświęciłam, że znowu w biegu.....Matko wybacz...... błogosław !! EL.
 
     
justysia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 09:15   

a ja będąc w pracy między zajęciami modliłam się różńcem,co chwilkę mi ktoś przerywał ,w końcu skryłam się na kilka chwil w kącie ....myślę ,że z tego kącika Matka Boża usłyszała moje cichutkie wołanie...
 
     
lodzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-10, 08:28   

a ja jednak w pracy być nie musiałam.... i udało mi się wejśc do kścioła i pomodlić się chwilke.... u mnie w kościele tłum - msza św była wtedy... głosno było i nie za bardzo mogłam sie skupić na modlitwie. Ale te kilka słów poleciało prosto z serca.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9