Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-11, 23:15   

Bardzo gorąco dziękuje wszytkim za modlitwę w mojej intencji!!!

Dziękuje tym których prosiłem osobiście i tym którzy w tak wspaniały sposób właczyli się w modlitwę, niewątpliwie za przyczyną działania Ducha Świętego. Dziękując Bogu za was, za naszą wspólnotę, będę starał się pamiętać o wszystkich w modlitwie!
Dzięki mej niemocy i słabości poczułem jedność naszej wspolnoty, odczułem na własnej skórze, jak potrafimy się jednoczyć w trudnych chwilach, oby tak było zawsze każdego dnia i każdej nocy!

Dziękując Panu Bogu za to że postawił was wszystkich na mojej drodze, pragnę trwać na przekór burzom i wichrom.
Marek!
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-13, 15:13   

Marku, pisz co u Ciebie !

Wioletko, jesteś na dobrej drodze ! Trwaj ! Dobrze, że jesteś !! EL.
 
     
Anula
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-13, 21:35   

Marku - jeszcze jedna osoba sie za ciebie bedzie modlić szczególnie ;)
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-14, 23:03   Modlitwa za Zosię

Proszę o modlitwę w intencji umocnienia duchowego i uzdrowienia ciała Zosi - Sycharowiczki dzielnie walczącej z chorobą nwotworową. Aby Pan Jezus ją uzdrowił i jej małżeństwo. Aby Zosia całkowicie Mu zawierzyła.
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.mobi ::: www.modlitwa.info
 
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 14:00   

Dobrze, że ta forma wsparcia jest w naszej wspólnocie.
JAPI, Mark i wszyscy bedę się bardziej mobilizował do tej łączności w modlitwie.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 15:59   

Od dzisiaj modlimy się za Bajkę

bajka napisał/a:
to ja się jeszcze raz zapiszę do kolejki. proszę o modlitwe w mojej intencji, mojego męża, abym potrafiła wrócić do Niego i odnaleźć się na nowo...


oraz za basię22
Cytat:
Proszę o modlitwę za mego męża, za jego nawrócenie i trzeźwość, a także, żeby Bóg dał mu odwagę do bycia Mężem i Ojcem w pełni tego słowa znaczeniu


Dawno juz nie wklejałam aktualnej kolejki
Agusia
pestka10
Alda
Justi
justyna w
Bietka
Kalina85
duszek
irina67
*marta*
Marynia
Agunia
wanboma
weronika
Jo-anka
waldek
Dorota2
Elik
Mirela
elzd1
wioletka
Zosia
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 13:52   

Pamiętam w modlitwie:)
Dziś szczególnie o 15 h
Pozdrawiam serdecznie :)
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 20:12   

cieszę się, że to akurat moja kolejka. ja się nie potrafię modlić. tym bardziej Wam dziękuję, bo ważne decyzje zapadają...
 
     
Agusia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-22, 00:00   

30 listopada kolejna rozprawa w sądzie.
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,żeby nie doszło do rozwodu, a do pojednania na zawsze. Żeby wróciła miłosc i zaufanie, wiara i nadzieja że nasza rodzina zawsze bedzie razem.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-22, 10:32   

Od dzisiaj modlimy się za Agusię - akurat przed rozprawą - serdecznie

Agusia napisał/a:
30 listopada kolejna rozprawa w sądzie.
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,żeby nie doszło do rozwodu, a do pojednania na zawsze. Żeby wróciła miłosc i zaufanie, wiara i nadzieja że nasza rodzina zawsze bedzie razem.


i za pestkę10
Cytat:
Jeżeli można się przyłączyć to bardzo proszę o modlitwę za mojego męża, aby powrócił na łono rodziny i zaczął być uczciwym mężem, ojcem, chrześcijaninem, człowiekiem. I za wszystkich potrzebujących pomocy.


Pamiętajmy o dziewczynach :-D :-D :-D
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-22, 10:38   

:-D (+)
pozdrawiam:)
 
     
atama
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-22, 14:18   

i ja proszę o modlitwę
o nawrócenie
i uzdrowienie moich relacji z mężem
 
     
Tomek1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-22, 14:21   

Ja również proszę o modlitwę za mnie i za moją żonę , która jest teraz w Holandii. O uzdrowienie naszego małżeństwa.
 
     
A Ania
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-22, 17:53   

Kochani tyle w Was wszystkich życzliwości. Proszę wspomnijcie moją rodzinę w Waszych rozmowach z Bogiem. Ja pamiętam o Was.
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-29, 11:12   

Od dzisiaj tydzień Aldy
Alda napisał/a:
Bardzo proszę was o modlitwę w intencji mojego małżeństwa a także mojego męża. Aby mąż zrozumiał, że skrzywdził mnie i dziecko swoim odejściem i postępowaniem. Aby Bóg przemienił jego serce, bo tak bardzo oddalił się od Boga. Proszę o modlitwę szczególnie teraz kiedy 14 sierpnia będzie przypadać 3 rocznica naszego małżeństwa sakramentalnego.


i justi
Cytat:
Proszę o dołączenie także modlitwy o uzdrowienie mojego małżeństwa, o nawrócenie mojego męża, odnalezienie w jego sercu miłości do mnie i uwierzenie w nieustającą moją miłość do niego i prawdziwe wybaczenie tego co zrobił, nasze pojednanie i jego powrót do rodziny.
dziękuję z serca


I jutro pamiętamy o Agusi - rozprawa :-x
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8