Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Fora regionalne
Autor Wiadomość
JAPI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-06, 21:55   Fora regionalne

Ja że tak powiem z pomysłem rewolucyjnym, do adminów i twórców forum.
Na wstępie - przepraszam że pisze w tym dziale ale tutaj jest najwięcej dyskusji i tutaj jest prawdziwy "front". Jeżeli temat jest zupełnie "nie na miejscu" to proszę o jego usunięcie.

Otóż działam też na innym forum związanym z moim motoryzacyjnym hobby. I tam oprócz działów tematycznych jest też cały duży dział nazwany fora regionalne. I tam są poddziały: np. Warszawa i okolice, Okręg Katowicki itp. Ludzie tam piszą na rózne tematy ale głównie chodzi o wzajemną pomoc w ramach jednego Regionu.
U nas mogło by to zapewnić: bezpośrednią wymianę doświadczeń, użyczanie sobie książek, spotkania grupek "zdołowanych ludzi", pomoc związaną w wykonywanymi przez nas zawodami np. może jest tu jakiś lekarz, prawnik itp. Można by było pogadać o gabinetach lekarskich na danym terenie, o polecanym lekarzu, księdzu itp.
Może ktoś zamiast w weekend siedzieć samotnie i płakać mógłby spotkać się z innymi osobami i wspólnie pocieszyć się...
Czy ja dobrze myślę czy nie, to sprowadźcie mnie na ziemię...
Ostatnio zmieniony przez JAPI 2007-11-06, 22:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-06, 22:03   

Przesunęłam ten temat jak widać do tematów różnych, chyba tu bardziej pasuje :-)
 
     
JAPI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-06, 22:05   

Elik napisał/a:
Przesunęłam ten temat jak widać do tematów różnych, chyba tu bardziej pasuje :-)


Ok Elik - jak najbardziej , tylko mam obawy że tutaj mało kto bywa a temat wydaje mi się ważny... Hmm, no trudno zobaczymy...
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-06, 22:13   

Temat jest na wierzchu, więc jeśli będzie nim zainteresowanie, to nie powinno przeszkadzać. Pomysł niezły, ale ktoś musiałby tym się zająć, przemysleć, poprowadzić, bardziej się zaangazować, by coś z tego wyszło :-)
 
     
JAPI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-08, 14:12   

Aj jeszcze dodam jedno zastosowanie for regionalnych, zupełnie nie związane z głowną działanością forum.
Np. może być pilne ogłoszenie: potrzebuje przewieźć regał z jednej dzielnicy do drugie.
Albo: szukam dobrego elektrywa w Warszawie.
Albo: kto poleci mi taniego fryzjera w Warszawie
Albo: popsuł mi się samochód - może ktoś mi pomoże...
I takie tam podobne...
Czyli wzajemna pomoc...
 
     
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-08, 16:15   

Jak najbardziej popieram przedmówcę i pomysłodawcę.
Kurcze.. .zwłaszcza jeśli chodzi o przewiezienie regału czy pomoc przy samochodzie, bo to doprowadza mnie do rozpaczy. Za to mogę pomóc w innych dziedzinach :)
Moderatorzy - nie chodzi o przesuwanie tematów tylko o coś innego. Nie znam się na tworzeniu stron, więc nie potrafię tego nazwać: utworzenie jakiegoś podtematu ???
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-08, 16:29   

A my ze Śląska spotykamy się czasami i są regularne spotkania w kościele w Żorach...i my sie znamy bliżej....i gdyby cos to ja wiem, kto blisko mnie mieszka i do kogo mogę, gdy mi źle...Próbujcie...to chyba dobrze miec taka bliskość ( dosłowną) ze sobą. Pozdrawiam !! EL.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-08, 17:42   

Świetny pomysł.
Moderatorzy mogliby założyć podforum regionalne - a wtedy łatwo jest utworzyć tematy dla każdego regionu. Popieram gorąco.
 
     
Andrea
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-10, 19:12   Dodatkowy dział w grupie "Różne"

JAPI napisał/a:
Ja że tak powiem z pomysłem rewolucyjnym, do adminów i twórców forum.
......
Otóż działam też na innym forum związanym z moim motoryzacyjnym hobby. I tam oprócz działów tematycznych jest też cały duży dział nazwany fora regionalne. I tam są poddziały: np. Warszawa i okolice, Okręg Katowicki itp. Ludzie tam piszą na rózne tematy ale głównie chodzi o wzajemną pomoc w ramach jednego Regionu.
....

To może ewolucyjny ;) pomysł spotka się z pozytywnym oddźwiękiem:
Patrząc na układ strony głównej Forum, na grupy działów, przychodzi myśl aby w grupie "Różne" dodać dział Hyde Park (robocza nazwa), w którym znajdowały by się watki nie pasujące tematycznie do aktualnych działów.
Natomiast
Cytat:
fora regionalne. I tam są poddziały: np. Warszawa i okolice, Okręg Katowicki
mogłyby powstać, jeśli w proponowanym przeze mnie dziale, tematów z tytułami "Warszawa (i inne miasto czy region)
Cytat:
... potrzebuje przewieźć regał ... szukam dobrego elektrywa ... kto poleci mi taniego fryzjera ...popsuł mi się samochód - może ktoś mi pomoże...
było by tak dużo, że dział stracił by przejrzystość.

Inna sprawa:
Cytat:
Może ktoś zamiast w weekend siedzieć samotnie i płakać mógłby spotkać się z innymi osobami i wspólnie pocieszyć się...
Można dodać, że utworzenie nowe działu (pamiętając o regulaminie Forum) mogłoby ograniczyć posty prowadzące do ingerencji Administracji, skutkujące zakazem pisania. (mam na myśli ostatnie "zakazy") W każdym bądź razie, jesli taki Hyde dział mial by powstać. musiałby by być solidnie moderowany, a posty niezgodne z regulaminem, kulturą Forum, bezwzględnie kasowane, userzy pouczani.
Pozdrawiam wszystkich a Administracji życzę jak najmiej problemow związanych z funkcjonowaniem Forum.
:)
 
     
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-12, 16:13   

No to zaczynajmy!

Wpisujmy swoje miejsce zamieszkania, żebysmy tak orientacyjnie mogli ocenić ilu nas jest z danego regionu :-> , a potem samo będzie się rozrastać.
Taki pomysł jest naprawdę świetny, poza tym pomoże w tworzeniu ognisk sycharowskich w róznych częsciach kraju, a może i poza nim.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 02:45   

Dziękuje EL. za propagowanie spotkań regionalnych, istotnie to wspaniała rzecz spotykać sie w realu, znacznie bardziej doceniam takie spotkania i osobiste kontakty, choć nie umniejsza to roli jakie odgrywa forum bez którego naszych spotkań w Żorach by nie było.

Zapraszam w każdą ostatnia sobotę miesiąca na godzinę 16 - stą do Żor, do parafii pw. Św. Filipa i Jakuba, do salek za kościołem, spotkania prowadzi psycholog s. Małgorzata Skonieczek, o 18 -stej Msza Św. w intencji ratowania małżeństw w kryzysie, a po Mszy jeszcze dobrowolne pogaduszki przy kawie i dzielenie sie naszymi troskami i radościami.

Najbliższe spotkanie w sobotę 29 -go grudnia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8