Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!
Autor Wiadomość
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-15, 19:55   

więc o 21 tyz będę :)

[ Dodano: 2007-05-15, 19:55 ]
więc o 21 tyz będę :)
ZAPRASZAM DO WSPóLNEJ MODLITWYYYYYYYYYYYY:), a ponieważ widzę wiele osób zalogowanych i niezalogowanychZAPRASZAM
JEST MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ;)

[ Dodano: 2007-05-15, 20:19 ]
DZIęKUJę WSZYSTKIM TYM KTóRZY DUCHOWO POłąCZYLI SIę W MODLITWIE :-)

859_041_b.jpg
Plik ściągnięto 2684 raz(y) 20,13 KB

 
     
Jurek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-05, 10:27   

Dziekuje wszystkim ktorzy podjeli te "akcje" modlitwy rozancowej w pazdzierniku i przypominam ze do 8 listopada trwa modlitwa za zmarlych z mozliwoscia uzyskania odpustu! Ponawiam moja prosbe o czestsze uaktualnianie tej listy by "Rozaniec" byl widziany w rubryce "ostatni post" :->

Idea jest prosta.
Uwierzyć w moc Różańca Świętego i dobrodziejstwa poczucia wspólnoty modlitewnej z innymi... współcierpiącymi.
Dla wszystkich tonących w własnym bólu niech będzie jak koło ratunkowe!
Codziennie odmówmy 10tkę różańca za ratowanie rodzin!
Łączymy się na 1 10tke od 20 do polnocy (albo o dowolnej innej porze) i tym samym staramy sie kazdego wieczoru odmowic caly rozaniec. Szczegolnie uczeszczane sa na naszym czacie (Pokoj Samarytanka) godz. 22 i 24! .
Może ktoś zapragnie zaproponować własne rozważanie różańcowe lub podzielić się świadectwem.
Jurek z Bonn

1. Jurek
2. Edyta
3. A
4. Urszula
5. ata
6. elzd1
7. Kropka
8. Agnieszka
9. CA
10. Stefania
11. Aga
12. Penelopag
13. agata
14. Beata
15. Andrzej
16. Kasia
17. Kinga
18. Krzysztof
19. Magda
20. Ela
21. Asia
22. Nika
23. Krizz
24. Lucyna
25. Grażyna
26. Anielka
27. Ania
28. Eryk
29. Gabrysia
30. Ada
31. Zagubiony
32. Anula
33. Agnieszka2
34. Beata1
35. wanboma
36. weronika
37. ElaK
38. Małgosia
39. Tina
40. Bea
41. Lucyna
42. Stasia
43. Sylwia
44. Mrówka
45. Becia
46. Grzechu
47. magic
48. pestka
49. żona od 27 lat
50. olenia
51. Tyśka
52. ewa1
53. Annia
54. Ania z Belgii
55. Elik
56. Anula
57. Sylica
58. Dorota2
59. Bermir
60. Stojgniew
61. bajka
62. Grażynka
63. amelka00
64. mark1
65. Mirela
66. ryba
67. Tomaszjaa
68. wito
69. Silva
70. fazi
71. gosia_
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MODLITWY O PÓŁNOCY NA CZACIE >>>
Ostatnio zmieniony przez administrator 2007-11-05, 10:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-05, 13:13   

Ojciec Święty Jan Paweł II tak pisze o różańcu:

Ja sam również nie pomijałem okazji, by zachęcać do częstego odmawiania różańca. Od mych lat młodzieńczych modlitwa ta miała ważne miejsce w moim życiu duchowym. Przypomniała mi o tym z mocą moja niedawna podróż do Polski, a przede wszystkim odwiedziny Sanktuarium w Kalwarii. Różaniec towarzyszył mi w chwi-lach radości i doświadczenia. Zawierzyłem mu wiele trosk. Dzięki niemu zawsze doznawałem otuchy. Dwadzieścia cztery lata temu, 29 października 1978 roku, zaledwie w dwa tygodnie po wyborze na Stolicę Piotrową, tak mówiłem, niejako otwierając swe serce: różaniec to modlitwa, którą bardzo ukochałem. Przedziwna modlitwa! Przedziwna w swej prostocie i głębi zarazem. [...]

Równocześnie zaś w te same dziesiątki różańca serce nasze może wprowadzić wszystkie sprawy, które składają się na życie człowieka, rodziny, narodu, Kościoła, ludzkości. Sprawy osobiste, sprawy naszych bliźnich, zwłaszcza tych, którzy nam są najbliżsi, tych, o których najbardziej się troszczymy. W ten sposób ta prosta modlitwa różańcowa pulsuje niejako życiem ludzkim.


Z listu apostolskiego
"Rosarium Virginis Mariae"



[ Dodano: 2007-11-16, 13:58 ]
Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony jest owoc Twojego łona.
A skądże mi to ,że Matka mojego Pana przychodzi do mnie...
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 22:22   różaniec za rodziny

chcialam zapytać co z różańcem na czacie.... od jakiegoś czasu na samarytance cicho.... przynajmniej o 22-giej.... jeszcze niedawno zaglądała tam czasem rzaba lub wito.... (ale odkąd rzaba wyjechała cisza zupełna) ... niestety o północy to o tej porze roku dla mnie za późno; pozdrawiam
 
     
Mychha
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-16, 22:33   

Od dłuższego czasu nie daję rady zdążyć na 22. A potem też dla mnie w ciągu tygodnia za późno. Za niedługo ferie świąteczne więc znowu postaram się bywać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13