Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwer - problemy techniczne
Autor Wiadomość
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-26, 13:37   Serwer - problemy techniczne

Wczoraj i dziś mamy problemy techniczne z serwerem.
Prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 11:38   

Ponieważ tematy są zablokowane , napiszę tutaj. Temat dotyczy regulaminu i cięć.

Regulamin jest mało wymagający. Administrator i moderatorzy są zbyt pobłażliwi. Absurdalne i kłótliwe tematy- to powinny mieć nie tylko wykasowane posty,
ale cały temat powinien wylądować w koszu. Właśnie, gdzie na forum jest kosz ? :shock: Nie ma.
Jak można pozwolić na takie pyskówki ?
Najpierw wchodzi załamana osoba i się żali, potem się z nią dyskutuje czyli niby pomaga jej, a na samym końcu staje się ona obiektem drwin i dobrą zakąską do rozładowania własnych nerwów.
Czy Wy tego nie widzicie , że jak obiektywnie się to czyta ,bez emocji - to wygląda to na jakąś drwinę, kpinę , nie chcę nawet mówić na co :shock: Żenada. Pomyślcie nad tym spokojnie.

[ Dodano: 2007-10-29, 12:50 ]
PS.
Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Na innych forach dublowane tematy czy powielane posty też są kasowane . A tu w kółko prowokatorzy wałkują ten sam temat. I awantura gotowa :shock:
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 16:18   

I odwrotnie - usuwa się tematy, bez jakiejkolwiek informacji. Chodzi mi tu akurat o mój temat: Zuzo wróć.
Rozumiem, że komuś mogło to się nie podobać, ale wg mnie, ktoś powinien mnie poinformować, że temat zostanie wykasowany.
 
     
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2007-10-29, 17:12   

Monika36 napisał/a:
Ponieważ tematy są zablokowane , napiszę tutaj. Temat dotyczy regulaminu i cięć.

Regulamin jest mało wymagający. Administrator i moderatorzy są zbyt pobłażliwi. Absurdalne i kłótliwe tematy- to powinny mieć nie tylko wykasowane posty,
ale cały temat powinien wylądować w koszu. Właśnie, gdzie na forum jest kosz ? :shock: Nie ma.
Jak można pozwolić na takie pyskówki ?
Najpierw wchodzi załamana osoba i się żali, potem się z nią dyskutuje czyli niby pomaga jej, a na samym końcu staje się ona obiektem drwin i dobrą zakąską do rozładowania własnych nerwów.
Czy Wy tego nie widzicie , że jak obiektywnie się to czyta ,bez emocji - to wygląda to na jakąś drwinę, kpinę , nie chcę nawet mówić na co :shock: Żenada. Pomyślcie nad tym spokojnie.

[ Dodano: 2007-10-29, 12:50 ]
PS.
Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Na innych forach dublowane tematy czy powielane posty też są kasowane . A tu w kółko prowokatorzy wałkują ten sam temat. I awantura gotowa :shock:


Biorę sobie do serca te uwagi. A co do kosza, to jest na forum. Tematy i posty kontrowersyjne, łamiące regulamin są tam przesuwane. W Dziale Technicznym jest zakładka „Wątki, posty przesunięte”. Jest ona widoczna dopiero po zalogowaniu. Posty w tej zakładce nie podlegają edycji, zablokowane jest pisanie.

Wanbomo temat nie został skasowany, siedzi w tej ww. zakładce.
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Posłuchaj... (mp3 – 0,94 MB)
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 18:00   

Monika36 napisał/a:
Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Na innych forach dublowane tematy czy powielane posty też są kasowane . A tu w kółko prowokatorzy wałkują ten sam temat. I awantura gotowa


powinieneś Adminie wyjaśnić Monice36, że te tematy zostały zdublowane a nawet potrojone w wyniku wadliwego działania forum. Przecież Twój brak reakcji może doprowadzić do tego, że ktoś może sie poczuć urażony zaczepką Moniki36.
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 18:25   

wanboma napisał/a:
I odwrotnie - usuwa się tematy, bez jakiejkolwiek informacji. Chodzi mi tu akurat o mój temat: Zuzo wróć.
Rozumiem, że komuś mogło to się nie podobać, ale wg mnie, ktoś powinien mnie poinformować, że temat zostanie wykasowany.


Wcale administrator i moderatorzy nie mają takiego obowiązku. Oni decydują o tym czy temat jest odpowiedni i czy się nie powtarza. To jest jego i moderatorów decyzja, czy dany post ma zostać . Jestem katoliczką mocno wierzącą, ale to ma się nijak do tego , że na forum katolickim można pisać co się komu podoba. A najgorsze jest to , że niektórzy tłumaczą to trudną sytuacją i tym , że to forum katolickie. Jeszcze raz powtórzę - nawet w kościele jest dyscyplina. Na religii dzieci też mają być posłuszne, a jak żle postępują to, ponoszą karę. To są też zasady katolickiego wychowania.
Jak można wykorzystywać ten cytat w kółko jako zarzut do administratora :

Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3

Administrator nie osądza. Będąc twórcą forum ma swoje prawa wymagać dyscypliny. To nie kwestia sumienia i wiary katolickiej.
Jest mnóstwo forum , gdzie ludzie opisują gorsze dramaty jak tutaj. Ale moderatorzy pilnują porządku. Bo gdyby pozwolili na taką samowolę - to zrobiłaby się taka sama atmosfera jak tu.
A jak jest obecnie ? Niby to jest dla dobra osób w kryzysie ?
1. Najpierw zwierzenia i płacz nowego.
2. Potem koleżeństwo - pomoc w postaci udzielania rad.
3. Potem dokuczanie.
4.Agresja, kłótnia.
5.Złość i obrzucanie się nawzajem, wypominanie tego co wcześniej powiedziane w zaufaniu.
6.A potem rzekome przepraszanie i udawanie niewiniątka - to nie ja , to on, to nie on , to ona itd.
Czy ludzie w rozpaczy mają siłę na takie zachowania ???

Dobrze ,że administratorze wziąłeś sobie do serca te słowa . Życzę spokojnego i pomocnego forum przy odpowiednim doborze surowych moderatorów do cięć. A czytam , że jest tutaj wiele wartościowych osób. :-)

[ Dodano: 2007-10-29, 18:30 ]
wito napisał/a:
Powinieneś Adminie wyjaśnić Monice36, że te tematy zostały zdublowane a nawet potrojone w wyniku wadliwego działania forum.

Zdublowane tematy - to nie posty podwójne czy potrójne w wyniku wadliwego działania forum :-) Odróżniam.
Te same tematy są powtarzane w wielu miejscach przez różne osoby i jest taki chaos , że nie można do niczego dotrzeć . Tak jak kwestia zamawiania intencji , którą założyłam.
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 18:41   

oczywiście Moniko masz rację. Musze niestety milczeć gdyż zostałem przez Admina zaszantażowany na Katolickim forum. Nawet jeżeli sądzę inaczej winienem w imię jedności i głupkowatości posypać głowę popiołem.
A to że ja sam byłem zdziwiony, iż założony przeze mnie temat pojawił sie trzy razy to nie ma znaczenia - to jest prowokacja.

Drogi Adminie - kolejna osoba jest niegrzeczna i rzuca bezpodstawne oskarżenia. Zareaguj tak jak w przypadku zuzy.
 
     
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 18:55   

Wito daj sobie na luz z tym popiolem, nie odbieraj chleba Andrzejowi. hahahhaa

_zosia_
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 19:09   

Monika36 napisał/a:
Na religii dzieci też mają być posłuszne, a jak żle postępują to, ponoszą karę. To są też zasady katolickiego wychowania.


Tak, Moniko - rozumiem. Ale jednocześnie tłumaczy się, co zrobiły złego.

Mój temat odnośnie Zuzy, wg mnie, nie zawierał nic złego ani obraźliwego. Mimo to został przesunięty a to tylko z tego powodu, że dotyczył Zuzy. Jakoś wcześniej zawsze dostawałam wytłumaczenie, jeśli się zagalopowałam - i słusznie, bo nie zawsze człowiek panuje nad emocjami. Teraz jednak stało się inaczej.

Z tego wynika, że Moderatorzy są od karania, a nie od naprowadzania na dobre drogi. Coś mi to przypomina. To jak mój mąż - ukarał mnie kochanką, zamiast porozmawiać o naszych problemach.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 19:10   

Monika36 napisał/a:
Ponieważ tematy są zablokowane , napiszę tutaj. Temat dotyczy regulaminu i cięć.

Regulamin jest mało wymagający. Administrator i moderatorzy są zbyt pobłażliwi. Absurdalne i kłótliwe tematy- to powinny mieć nie tylko wykasowane posty,
ale cały temat powinien wylądować w koszu. Właśnie, gdzie na forum jest kosz ? :shock: Nie ma.
Jak można pozwolić na takie pyskówki ?
Najpierw wchodzi załamana osoba i się żali, potem się z nią dyskutuje czyli niby pomaga jej, a na samym końcu staje się ona obiektem drwin i dobrą zakąską do rozładowania własnych nerwów.
Czy Wy tego nie widzicie , że jak obiektywnie się to czyta ,bez emocji - to wygląda to na jakąś drwinę, kpinę , nie chcę nawet mówić na co :shock: Żenada. Pomyślcie nad tym spokojnie.

[ Dodano: 2007-10-29, 12:50 ]
PS.
Jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Na innych forach dublowane tematy czy powielane posty też są kasowane . A tu w kółko prowokatorzy wałkują ten sam temat. I awantura gotowa :shock:


Właśnie, Moniko. Jak możesz prowadzić taką pyskówkę?
Twoje posty są pełne agresji. Żenada.
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-30, 00:43   

Moniko, czy nie zauważyłaś, że temat, w którym sie wypowiadasz, też został założony dwukrotnie. Jeden założył o 14,35 26/10 drugi o 14,37 26/10. Też prowokował?

Zadziwia mnie jak wielu z forumowiczów rzuca oskarżeniami. Jak uzurpuje sobie prawo do "jedynej prawdy". Zuza została ukarana za niegrzeczne wypowiedzi, za swoje zdanie. Jej rozmówczynie, które również "ziały" jadem nie dostają nawet upomnienia.
Andrzej ostatnio zarzucał mi "nieuczciwość", "walkę z Kościołem", szantażował mnie. Udowodniłem, że tak nie jest. Padły ciężkie oskarżenia. Zachowanie Admina pozostawiam bez komentarza.
 
     
Maria Anna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-30, 13:19   

A mi nijako nie pasuje Katolik = dyscyplina i kara, brrrr.....
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 10:43   

wanboma napisał/a:

Z tego wynika, że Moderatorzy są od karania, a nie od naprowadzania na dobre drogi. Coś mi to przypomina. To jak mój mąż - ukarał mnie kochanką, zamiast porozmawiać o naszych problemach.


Nie . Z tego coś innego wynika.
Administrator i moderatorzy - organizują kwestie formalne i pilnują porządku na forum , zgodnie z regulaminem , który akceptuje każdy forumowicz logując się na forum. Oczyszczają forum z chaotycznych tematów i postów, obrażliwych wypowiedzi , wulgaryzmów itd.
Grupa wsparcia - wspiera, pomaga , rozmawia czy analizuje wspólnie problem nie odbiegając także od tematu i przestrzegając zasad regulaminu.
Oczywiście moderator też jest zwykłym forumowiczem i ma prawo się wypowiadać, wspierać , służyć pomocą - tak jak na każdym forum w internecie to bywa.

PS. Mąż Cię nie ukarał, on odszedł do kochanki. Nie chciał już rozmawiać i nic wyjaśniać.
 
     
wito
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 11:02   

Monika36 napisał/a:
Oczywiście moderator też jest zwykłym forumowiczem i ma prawo się wypowiadać, wspierać , służyć pomocą - tak jak na każdym forum w internecie to bywa.


czy ma również prawo obrażać i rzucać bezpodstawne oskarżenia??
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 11:38   

Proszę , przeczytaj jeszcze raz regulamin forum :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8