Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE -REKOLEKCJE WSPÓLNOTY SYCHAR PAŹDZIERNIK 2007
Autor Wiadomość
wiki0701
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 17:42   

myslałam o przyjeździe i ja, ale na całe szczęście dotarłam do tego wątku... jakos nie było okazji napisac wczesniej, a może nie miało to dla mnie żadnego znaczenia.

Ja jestem po slubie cywilnym (nie zamierzam i nigdy nie chciałam tak jak i mój mąż brac kościelnego). Tu znalazłam kiedys oparcie, duzo zyczliwych słow i pomocy. Jednak nie zyję w związku sakramentalnym a więc nie powinnam tu bywac, bo forum zwyczajnie nie jest dla mnie. jak to dobrze, że nie wychyliłam się z pytaniem o wyjazd - przecież dla mnie sa inne fora...

Tymi słowami chciałam sie pożegnać - będę Was podczytywać tylko. Przepraszam za utajenie faktu slubu jedynie cywilnego... Po przeczytaniu komentarzy do My zrobiło mi się zwyczajnie wstyd za niektórych forumowiczów... :-?

Życzę Wam powodzenia, szczególnie Marii Annie (pisałaś to co i ja czuję), Micszpakowi (mądrze piszesz), Wanbomie, Zuzie, Oli2 i innym.
Dzięki za pomoc i wsparcie, będę się modlić za Was.
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 18:12   

Wiki, jednak odzywaj się czasem. Jestem z Tobą...
 
     
Marynia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 12:13   

Niestety, nie dam rady przyjechać do Olsztyna :-( Może uda się następnym razem. Ale gdyby wykład p. Guzewicza był dostępny po rekolekcjach w internecie, to bardzo bym chciała go wysłuchać.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 12:59   

Wiki, ja byłam przeciwna przyjazdowi na rekolekcje osób niesakramentalnych....może to nie czas i miejsce...ale sama nie wiem. Jednak spotkania i rozmowy na forum.....dlaczego nie ? Nie rezygnuj, nie żegnaj sie z nami.....bądź !! Wiele nauczymy i dowiemy sie od siebie nawzajem. Pozdrawiam !! EL.
 
     
Bietka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-06, 15:40   

Ola2 napisał/a:


Oj, Bietko, Bietko. Nie zarzucaj innym tego, co sama robisz, czyli czytanie po łebkach.

Kwestia niesakramentalności My została już wyjaśniona i nie o to chodzi w tej dyskusji.


Olu, jeśli czytam to czytam dokładnie i w tym przypadku na pewnonie po"łebkach". Czytałam wszystko po kolei i odpowiadałam akurat na to co przeczytałam w danym momencie.
 
     
Maria Anna
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-06, 16:49   

Wiki0701 ściskam Cię. I Bądź.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9