Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieśmiała prośba
Autor Wiadomość
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-19, 21:34   Nieśmiała prośba

Witam serdecznie Wszystkich!
Chciałam nieśmiało poprosić o modlitwę za Nasze małżeństwo w trakcie "odbudowy". Proszę nieśmiało, bo wiem, że jest tu dużo małżeństw, które bardziej potrzebują wsparcia modlitewnego. Jednak proces odbudowy związku nie jest łatwy, tym trudniejszy po zdradzie, dlatego proszę Was o modlitwę. Aby Pan nauczył mnie i mojego męża PRAWDZIWEJ MILOSCI, aby taką milością wypełnił nasze małżeństwo.
Pamiętam o Was w swoich modlitwach. I będę pamiętać w piątek, gdy będę na Jasnej Górze :-) .
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-20, 05:21   

Jesteście obecni w mojej modlitwie:)
Pozdrawiam serdecznie:)
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 21:41   

Za miłość :-)
 
     
agaGod
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-28, 20:08   pamietam

Moze Twoje małżeństwo już jest odbudowane,a jeśli jeszcze nie to pamietam o Was w modlitwie.
 
     
Chmurka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-02, 22:23   

Niestety jeszcze nie jest :-( Mój mąż powiedział dzisiaj, że decyzja o powrocie była najłatwiejsza. Że odbudowywanie jest dużo trudniejsze. Że łatwo jest budować jak jest zakochanie, a on nie jest we mnie zakochany, że to się wypaliło. Ale, że on się stara...
PROSZE O MODLITWE. Jestem pełna LEKU, STRACHU, OBAW. Boję się, że znowu odejdzie. Boję się, że nie dojrzał, że nadal czeka na poryw serca. Naprawdę się boję. :-( :-( :-(
 
     
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-03, 05:18   

Chmurko, to, że mąż chce, to już dużo...
 
     
agaGod
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-10-03, 11:49   

Witaj Chmurko!To wspaniała wiadomość,że mąż się stara.Budowanie rzeczywiście trwa długo szczególnie jeżeli nie buduje się z nowego,czy od nowego ale z ruin,zgliszczy czegoś co było.Trzeba przebrać i ocenić co będzie potrzebne a co nie.Mąż się stara,y chcesz bardzo-macie rewelacyjny punk wyjścia.Nie znam Chmurko wojej sytuacji szczegółowo,ale myślę,że oprócz budowania "Was" powinnaś też budować siebie,tak jak kobieta-mieć swój świat,zainteresowania,czar i urok.To bedzie zryw dla serca męża,może ponownie się zakocha...w Tobie.Życzę Ci dużo wytrwałości,pamiętam w modlitwie.Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9