Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Olsztyn
Autor Wiadomość
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-18, 17:32   Olsztyn

Zbliża się termin naszego spotkania, czy może jedzie ktoś z Gdyni lub Gdańska .. Było by fajnie pojechać razem . Myślę o podróży pociągiem . :mrgreen:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-21, 16:25   

Amelko, ja chyba do Ciebie przyjadę, żeby razem z toba tym pociągiem jechać...hahahhaha !! Jak sie cieszę, że sie spotkamy !! Całuje najmocniej i czekam w Olsztynie !! EL.
 
     
duszek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-21, 18:50   

El. dobrze że jedziesz muszę z Tobą porozmawiać, mam poważny problem z młodszym synem, sama ledwo daję rady i nie wiem jak pomóc jemu! Do zobaczenia!
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-21, 19:13   

EL. bardzo się cieszę pa do zobaczenia :-D
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-21, 19:31   

Duszko, zanim sie spotkamy i pogadamy....pomyśl, poczuj....co serce Ci mówi...jak pomóc Małemu ? Posłuchaj uważnie i będziesz wiedzieć ! Gdyby coś co nie cierpi zwłoki, pisz na priv ! EL.
 
     
Grzegorz24
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-21, 19:34   

Szkoda że to nie ten Olsztyn na Warmii i Mazurach też bym przyjechał!!!!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8