Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE -REKOLEKCJE WSPÓLNOTY SYCHAR PAŹDZIERNIK 2007
Autor Wiadomość
olenia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 19:08   

Tadeusz na 100% piszę sie na ten wyjazd, ciasto sie upiecze ale co z wyżywieniem czy zabieramy ze sobą czy jest wliczone w koszty.
Chcę zabrać koleżankę ma dwoje dzieci w wieku 10 i 13 lat czy ktoś bedzie zabierał ze sobą dzieci? Czy odpłatność za dzieciaki jest taka sama ?
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 19:35   

Temat naszych rekolekcji to "MOC SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA" :!:

Tak o tej mocy będą wykłady P. Guzewicza.

Oleniu będą z nami dziewczyny z oazy do opieki nad dziećmi ! tak jak to było w Górce Klasztornej. Koszty za dzieci będzie trzeba coś dołożyć gdyż siostry przygotowują jedzenie dla nas oraz pościel.

Pozdrawiam
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 20:32   

Ja na jeden dzień wpadnę na pewno.....
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-12, 21:33   

Jeszcze raz co do kosztów pobytu to na sumę 120 zł składają się dwa noclegi po 30 zł i wyżywienie 60 zł czyli kolacja w piątek, śniadanie, obiad i kolacja w sobotę oraz śniadanie w niedziele. Oczywiście że jeżeli ktoś przyjedzie tylko na sobotę zapłaci mniej.
W Leśniowie w zeszłym roku ledwie się pomieściliśmy i była prośba aby na następny raz o jedną gwiazdkę podnieść standard pobytu.

Zapraszam szczególnie te osoby które mają blisko, aby zagościły chociaż na sobotę, czy na krótką chwilę aby się poznać i zaczerpnąć troszkę ciepła, miłości i sił do trwania !

Pozdrawiam :-)
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 10:59   

Posypało się wiele głosów, że za drogo za pobyt ! :-(
Postanowiliśmy że koszty pobytu z wyżywieniem to suma co łaska ( koło 90 zł )
Myślę że teraz będą wszyscy przyjadą ! ;-)

( mam nadzieję że się pomieścimy ! ) :mrgreen:

Pozdrawiam
 
     
Andrzej 
Mąż jednej żony


Imię małżonka/i: Kama
Wiek: 30
Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 341
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-17, 23:56   Spotkanie rekolekcyjne w Olsztynie

Tadeusz, zgłaszam 5 osób: elzd1, Marię, Rosę, Basię_priv i siebie.
Mam nadzieję, że się wszyscy spotkamy! :-)
_________________
"Módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a działaj, jakby wszystko zależało tylko od ciebie" (Święty Ignacy Loyola)
„Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia” (List św. Pawła do Filipian 4:13)
„I nie uczynił tam wielu cudów z powodu ich niewiary” (Ew. Mateusza 13:58)
www.separacja.org ::: www.sychar.mobi ::: www.modlitwa.info
 
 
     
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-18, 10:35   

Jedziemy obie z Małgosią z Warszawy moim niewielkim samochodzikiem, jeżeli ktoś chce, to zapraszam jeszcze jedną osobę. Proszę o kontakt na priv.

Do zobaczenia.
 
     
Marynia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-19, 15:15   

Witam!
Ja też chętnie bym przyjechała. Nie wiem czy uda mi się namówić małżonka, ale może uda mi się samej z dzieciakami dojechać.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-20, 15:04   

Tadeuszu, czy zabrac ze soba jedzenie ?

Jadę z opolskiego, mogę pojechać przez Strzelce, Opole lub przez Tarnowskie Gory...moge kogos zabrac po drodze. EL.
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-20, 21:21   

do kiedy trzeba dacostaeczna odpowiedz???? bo wszystko uzaleznaim od dostania urlopu, a tego jeszcze niestety nie wiem...
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 13:03   

Myślę że można zabrać jakieś ciasteczka do kawy. Śniadanie, obiad, kolację dostaniemy na miejscu.

Zgłoszenia można przysyłać do ostatniej chwili !

Pozdrawiam
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-24, 15:50   

Mam takie pytanie - czy ewentualnie może mnie ktoś z Częstochowy zabrać do Olsztyna ( ewentualnie z Warszawy ) a jeszcze ważniejsze czy z Olsztyna ktoś jedzie do Opola i mógłby mnie zabrać.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-25, 15:20   

MKJ, ja moge jechać w tę i z powrotem przez Opole . EL.
 
     
==MY==
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-09-25, 18:02   Witamy

jesteśmy niesakramentalnym małżeństwem z 8-letnim stażem a do tego w kryzysie :-/
Korzystamy z Centrum Pomocy Duchowej w W-wie na ul. Skaryszewskiej. Byliśmy na dwóch spotkaniach a ostatnio się spowiadaliśmy. Jak się pozbieramy psychicznie będziemy dążyć do "rozpoczęcia od nowa" tym razem z Bogiem. Pomyśleliśmy, że miło będzie się spotkać i skorzystać z rekolekcji. Zależy nam też na odpoczynku od codziennego pędu. Nie orientujecie się czy nie da się tam zostać na dłużej?
W każdym razie na dziś się piszemy -- z tym że wyjedziemy w sobotę (Monika ma w piątek wizytę u lekarza).
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-25, 18:24   

Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa.

Celem działalności Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR jest dążenie jej członków do uzdrowienia sakramentalnego małżeństwa, które przeżywa kryzys.
http://www.sychar.alleluja.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9