Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja spotkania
Autor Wiadomość
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 20:22   

Dziewczyny,jak miło to wszystko czytać..........dla WAS wszystko........
Cieszę się,że inni są szczęśliwi,że potrafiłam uszczęśliwić innych,że "wlałam" w wasze serca nadzieję,która i mnie jest potrzebna....
Dla mnie nie ma problemu,abym organizowała takie spotkania co tydzień....... :mrgreen: Jestem również szczęśliwa,że jestem w tej wspólnocie,że poznałam tak fantastycznych ludzi,nie jest to ważne,że w takich okolicznościach,ważne jest,że nawzajem siebie rozumiemy,potrafimy pomóc.....że wyciągamy do siebie ręce.....
Ja również czekam na kolejne spotkanie....ale najpierw na te w żorach.........w ostatnią sobotę września.....El i będę tak o Tobie mówić,no tego mi nie zabronisz :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez weronika 2007-09-11, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
duszek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-11, 20:31   

Ja też jade, też chcę z Wami spedzić czas i znów napełnić akumulatory, by trwać w tym co obiecałam przed Bogiem i w milosci do innych. Jeden wieczór to stanowczo za mało !!
Dzieki El. czytam Twoje słowa jak zaczynam wątpić że jestem jeszcze czegoś warta! Tyle lat wmawiano mi że jestem do niczego, ze nic nie potrafię że uwierzylam w to. Buduję od nowa swoje wnętrze by być silniejszą, silniejszą z Bogiem!! Jedynie czego mi brakuje to... moich synów :cry:
Nie mogę się już doczekać spotkania!! No i Jasna Góra w planach CUDOWNIE!!
 
     
Gregal
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-09, 12:08   

Zamieszczam link do albumu ze zdjęciami ze spotkania w Gliwicach.

http://picasaweb.google.c...key=w769BQskSwE
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 10:40   

W sobotę znów spotkaliśmy się w Zorach,o 16 zaczęło się spotkanie,na którym była z nami siostra Małgorzata ,o 18 była msza,za uzdrowienie małżeństwa.
Następne spotkanie odbędzie się 24 listopada,ostatnia sobota miesiąca,zapraszamy.
Siostra Małgorzata jest psychologiem,dużo mówiła,tłumaczyła...można było zadawać pytania.....będzie z nami zawsze na spotkaniach(no chyba,ze coś jej "wyskoczy")
Po mszy poszliśmy wszyscy jeszcze na wspólne,sycharowskie pogaduszki,było miło,sympatycznie...zresztą,jak zawsze...dziękuję,i do zobaczenia za miesiąc.
Zapraszamy wszystkich. :-D
 
     
Monika36
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-29, 11:06   

Gratuluję. Może kiedyś się też z Wami spotkam :-)
 
     
Gregal
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-23, 19:43   

czy spotkanie 24.11 w Żorach jest aktualne?
 
     
administrator 
Administrator

Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 520
Wysłany: 2007-11-23, 23:41   

Gregal napisał/a:
czy spotkanie 24.11 w Żorach jest aktualne?


Tak. Rozmawiałem z Markiem (mark1), który potwierdził.
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Posłuchaj... (mp3 – 0,94 MB)
 
     
Bietka
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-11-24, 11:31   

administrator napisał/a:
Gregal napisał/a:
czy spotkanie 24.11 w Żorach jest aktualne?


Tak. Rozmawiałem z Markiem (mark1), który potwierdził.


a ktoś jedzie przez Rybnik?? To moze dałabym radę i ja się przybrać :)
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-30, 01:13   

Bietko!!! Spotkania są w każdą ostatnią sobotę miesiaca, zapraszam! Z Rybnika to ja mogę Ci pomóc w dotarciu na miejsce i bezpiecznym powrocie do domu daj znać tylko, nastepne spotkanie 29 grudnia połączone z nocnym czuwaniem w Turzy Śl. mój nr tel.: 603-227-420 (wieczorem)!
 
     
Bietka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 16:04   

mark1 napisał/a:
nastepne spotkanie 29 grudnia połączone z nocnym czuwaniem w Turzy Śl.

to ja w takim razie chyba na styczniowe się załapię, bo 29 grudnia to nie bardzo mi pasuje. Dzięki Marku za chęć pomocy, zapisałam sobie nr telefonu (jak go zauważy mój mąż...), będę dzwonić w potrzebie tzn. gdy się będę wybierać na spotkanie.
 
     
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-08, 19:16   

Ja spróbuję się załapać, mam nadzieję, że trafię i nie będzie śnieżycy lub gołoledzi albo kolędy , bo najczęściej wszystko tak się układa, że nie mogę wyjechać ( w listopadzie już szukałam z kim mogłabym się zabrać, ale w ostatniej chwili wypadł mi inny wyjazd). Do Turzy też się wybierałam, ale muszę trafić na dni wolne od pracy, więc może uda mi się być teraz w obydwu tych miejscach. Proszę o bliższe informacje - o której w jakim miejscu....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8