Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE -REKOLEKCJE WSPÓLNOTY SYCHAR PAŹDZIERNIK 2007
Autor Wiadomość
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 08:28   

:-)
 
     
ania z belgii
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 11:23   

Postaram się być, choć na jeden dzień wpadnę:)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 18:12   

Aniu!

Bardzo dobre wieści od Ciebie - :-D
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 06:19   

Aniu, jak by to było bez Ciebie ?? Koniecznie wpadaj...przytulic sie chociaż !! EL.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-29, 07:42   

Anusia, bardzo się cieszę.
 
     
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 14:04   

Górka mnie minęła...,ale tutaj ....będę:)
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-03, 15:22   

W wielkim skrócie będzie tak:
W Piątek zaczynamy koło godziny 18
Wieczorek zapoznawczy. :mrgreen:
Kolacja
dużo modlitwy, Adoracja i msza św.
Nocne rozmowy :-D

W Sobotę to przede wszystkim warsztaty prowadzone przez P. Guzewicza.
Spacer, zdobywanie szczytów górskich. :-P
Wieczorem modlitwa i nocne rozmowy

W Niedzielę śniadanie ostatnie spotkanie i wspólny wyjazd na Jasną Górę !

Bardzo proszę o zgłoszenia kto chce uczestniczyć na prv lub e-mail gdyż musimy określić ilość miejsc !

Pozdrawiam i zapraszam
 
     
Jgnatz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-04, 19:17   Wiara i nadzieja na lepsze jutro dla małej Julki

Moi drodzy,
Spotkanie u ojców sercan w Polanicy było bardzo uzdrawiające dla mnie i dla mojej córeczki. Oczywiście piszę się na spotkania w Olsztynie. O ile mi się uda zrealizować projekt wymiany auta na większe, chętnie zabiorę kogoś z Łodzi i okolic - oczywiście za darmo - cel jest szczytny.
Mam nadzieję, że tym razem uda mi się przekonać żonę do udziału w spotkaniu. Wiem, że będzie trudno a ci, którzy znają moją opowieść wiedzą, że będzie bardzo trudno.
Tym niemniej nie poddaję się! Udało mi sie porozmawiać z żoną po raz pierwszy od 2,5 roku i powiem szczerze, że to dzięki wam. Dzięki modlitwie o małżonka, która jest na stronie.
Do zobaczyska, oczywiście będę z Juleczką !
 
     
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 08:07   

Tadeuszu, a której planowana jest msza św., nie wiem czy dojadę na 18-tą a zależy mi na mszy sw., bo to ptrzecież I piątek miesiąca.
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 22:07   

Elu na pewno dojedziesz ! Będzie parę osób z Warszawy i warto się już umówić kto z kim jak jedzie ! Co do mszy to jeszcze uzgadniamy i na dziś nie wiem dokładnie czy będzie o 18 czy później.

Pozdrawiam
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-06, 23:11   

Ja i moje dwa smyki też się wpisujemy.
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 10:18   

Tadeuszu jeśli nie jest jeszcze za późno to piszę się na ten wyjazd :-D . Jeśłi ktoś ma ochotę zabrać się po drodze, to mam 3 wolne miejsca.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 17:16   

Tadeuszy, przywiozę koleżankę....albo dwie...Ich sytuacja życiowa- małzeńska zła . EL.
 
     
rzaba
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 12:33   

Tadeuszu jaki jest koszt wyjazdu? chcialabym przyjechac, ale nie wiem jeszcze czy dostane urlop z pracy...pozdrawiam rzaba
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-10, 20:09   

Dziś dograłem koszty pobytu ! I tak po długich negocjacjach wyszło, żę od piątku wieczora do rana niedziela 120 zł. ALE starym zwyczajem proszę o kontakt te osoby, które mają ochotę przyjechać, a tylko i wyłącznie blokowane są problemami finansowymi.

Na miejscu mamy kaplicę i sale do dyspozycji na 100 osób, i całą noc eee właściwie dwie noce na przegadanie. :mrgreen:
A za płotem Świętej Puszczy piękny szczyt Małego Giewontu. Będzie co podziwiać :shock:

Teraz pozostanie tylko załatwić u Świętego Piotra dobrą pogodę na podróż.

I prośba do dziewczyn, aby do kawy czy herbaty upiekły jakieś ciasteczka lub babeczki czy trochę placka. :-D

Pod tym linkiem jest plan jak dojechać: http://www.miejsce.info/m/pl/29rcN0F

W razie pytań proszę na e-mail lub tel. 0601820449

Pozdrawiam ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9