Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
WAKACJE !!
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-19, 15:44   WAKACJE !!

Mamy z mężem łąkę niedaleko morza. Miejscowośc Sasino, plaża Stilo, okolice Łeby.
ZAPRASZAM wszystkich, którzy maja ochotę.
Na łące trzeba mieć swój namiot i na czym spać. My z łaki do parkingu jeździmy samochodem lub rowerami( jak zabierzemy) 3 km, potem przez las piechotą 1, 5 , piękny , pachnący, czyściutki.
Na łace nie ma prądu, planujemy w lipcu juz swoja wodę- studnię. Koszty pobytu,kto może dokłada się do Toy-Toya, drzewa, koszenia łąki, max 100 za pobyt od rodziny....kto nie może i tak jest najmilszym gościem !!!!!Jedziemy od 3 lipca, do końca miesiąca. Mój nr.tel 607-695-764. Całuje i zapraszam !!! EL.
 
     
Mychha
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-19, 18:40   

Z zaproszenia skorzystać nie mogę ale jest tam pięknie. W dobrych czasach małżeńskich byliśmy tam całą rodziną wposzukiwaniu latarni morskiej. Pozdrawiam
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-19, 19:05   

Latarnia morska jedna z piękniejszych nad Polskim morzem....i latarnik ...prawdziwy naturszczyk i opowiadacz !! EL.
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-19, 19:50   

Bywam w Sasinie, w pałacyku który tam się znajduje ;-) Pochodzę też z miasta położonego niedaleko :-D też ładne
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-19, 20:48   

Pamiętaj El, że czekam na Was... u mnie... pod Bydgoszczą... :mrgreen: tego 3 lipca... a spróbuj nie przyjechać :!:
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-20, 10:07   

Propozycja niesamowita i już się mocno zastanawiam ! :-)
Na początek mycie w kropelkach rosy, a potem to wyzwanie z wykopaniem studni ! :mrgreen:
Całkiem jak Adam i Ewa którzy zostali wygnani z raju.
Pewnie łopatę trzeba zabrać.
A jak daleko do kościoła ? Wpisowe to pewnie trzeba przywieźć ciasteczka, placek lub babkę ? :lol:
A miejsce na ognisko będzie ?
Muszę pogadać z moimi chłopakami i zobaczymy. ;-)
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-20, 12:35   

Tadeusz, do kościła przez wieś jakieś 15 min, a przez łąkę cudowną i pachnącą i bzyczącą cykladami i przez stary cmentarz razem 6 min. W niedzielę msza polowa w dolince obok plaży. ZAPRASZAM.

Rot, sorry....tym razem pojedziemy przez Warszawę. Nie daje już rady w taką poróż na raz, więc przystanek u siostry, tym bardziej , że mamy u sibie Jej syneczka i musimy odwieźć. 4 jesteśmy już nad morzem.....i to my czekamy tam na Was !!! Pozdrawiam !! EL.

No....jest tam pałacyk w którym pensjonat i fajny ogród wokół, chodzimy tam na spacery w pochmurne dnie.
Och i lasy są wokół i cisza , jak to na wsi i gmina niedaleko i fajni , życzliwi ludzie i no my !! Zapraszam!!! EL.
 
     
amelka00
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-21, 11:22   

Ja na pewno sie wybieram. W prawdzie na jeden dzień , ale to zawsze coś . Mam nie daleko. Fajnie było by się spotkać. Jeśli ktoś się wybiera , to podajcie terminy. Do zobaczenia EL. :mrgreen:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-21, 14:14   

Czekam na Ciebie Amelko!! EL.
 
     
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-24, 23:23   

Jesteście cały miesiąc to może i ja się skuszę z córcią. Swego czasu spędziliśmy niezapomniany długi weekend w Łebie i latarnie widziałem i wrak statku, a moja żona była u mego boku!!!
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-26, 17:46   

Zapraszamy Marku!! Wrak statku na swoim miejscu...między Łebą a Sasinem .EL.
 
     
Agunia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-29, 22:03   

ja zobaczę jak stoję z finansami ale bardzo bym chciał do was dojechać chociaż na tydzień!
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-30, 13:14   

Aguniu, bardxo by nam było miło ! Zapraszam!!! EL.

[ Dodano: 2007-07-03, 19:47 ]
Wyjeżdżam !!! Huraaaa....wakacje !! Wrócę za miesiąc !Całuje mocno Waszystkich !!Wasza EL.

[ Dodano: 2007-07-28, 13:29 ]
Jesteśmy już w domku. Było fajnie, chociaż nad morzem pogoda średnia. Odiwedzili nas :
- Rot - super i wesoło, fajne ma dzieciaki !! Całuski dla Ani i Cyryla
- Tadeusz - ulubieniec wszystkich naszych dzieci. Dzieci Go uwelbiają, nazwały Wujek Borat. Ucałowania dla TYmka !
- Amelka, Ło Matko, jaka fajna Dziewczyna !! Taki spokój z Niej emanuje i radość i dobroć !To cudowna Osoba!!
- Lena i Lex ....Jacek i Barbara- zakochana para i dwóch suer wesołych syneczkow !!
- Jola, Mama Tomka...och, my się przyjażnimy od lat...kto zna Jolę, to wie....kochana Jola!!
A teraz w domku...odpoczywam, przyjmuje gości....mój synek kończy dzisiaj 18 lat !! Hurrraaaaa synku!!!! Pozdrawiam wszystkich !!Wasza!! EL.
 
     
rot
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 10:59   

Elu... chciałbym podziękować za wspaniały pobyt :-D . Tobie i Twojej rodzinie oczywiście... lepiej późno niż wcale podobno...
Poza tym dziękuję za wakacyjne spotkania Amelce, Oli2, Zuzie i oczywiście Witkowi, bo najwięcej czasu mu zajęliśmy ;-)

DZIĘKUJĘ w imieniu swoim jak i dzieciaków :mrgreen: były to cudowne wakacje :!:
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 17:22   

Bo Fajni Ludzie, Rocie, maja fajne wakacje !!
I my Tobie - Wam dziękujemy, że zechcieliście nas odwiedzic i z nami pobyć !! EL.Piotr z dziećmi
Dzieciaki szczególnie całują Anię i Cyryla
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9