Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Powitanie
Autor Wiadomość
moni18
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 13:26   Powitanie

Jestem w ciążkim kryzysie malżeńskim.Na razie obserwuję forum i zbieram się na odwagę aby napisać coś bliżej o moim problemie.Potrzeba mi trochę czasu ale dziękuję,że JESTEŚCIE.
 
     
maz_w_kryzysie
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 19:00   

Cześć Moni18,

witaj na forum - jak będziesz gotowa to pisz śmiało- albo na forum, albo któremuś użytkownikowi na skrzynkę prywatną - rozmowa (nawet w świecie wirtualnym) dużo daje / taki upust tych cierpień które przeżywamy. Dzieląc się z kimś powoduje że w pewnym stopniu ten ból przynajmniej na chwilę ustępuję.
Poznajesz też punkt widzenia innych osób i z czasem wszystko staje się łatwiejsze do zniesienia.

Każdy z nas o tym wie, każdy z nas tutaj to robi i każdemu chyba daje to ulgę - inaczej byśmy tu nie wracali ;-)

Witamy Ciebie wszyscy / mówię za siebie ale z pewnością inni tez Ciebie gorąco witają, tak samo jak powitali mnie parę tygodni temu (też w trakcie dosyć ciężkiego kryzysu - nadal jestem ale jest mi z tym łatwiej dzięki osobom które ośmielę się nazwać moimi przyjaciółmi dzięki czasu który mi poświęcili).

Witam i dziękuję przy okazji wszytkim.

MWK.
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 19:19   

Moni. Nie zostawimy Cię samej, może jakoś pomożemy. Pisz.
Pozdrawiam. Elżbieta
 
     
Ada
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 22:27   

Moni witaj . Pisz Kochana jak napiszesz - na pewno poczujesz ulgę na sercu. Ponadto jest tu dużo dobrych ludzi, którzy Tobie pomogą i wysłuchają.
Pozdrawiam cieplutko
Ada
 
     
moni18
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-06, 08:15   Dziękuję

KOCHANI!
Dziękuję za ciepłe powitanie.Dzięki Wam czuję,że nie jestem sama.Dajcie mi jeszcze trochę czasu.W przyszłym tygodniu na pewno się odezwę/niestety dzisiaj wyjeżdżam służbowo i nie będę miała dostępu do komputera/.
Pozdrawiam serdecznie!!!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9