Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie (także po rozwodzie i
gdy współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki), którzy chcą ratować swoje sakramentalne małżeństwa
Portal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  Chat  StowarzyszenieStowarzyszenie
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  StatystykiStatystyki  PolczatPolczat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE -REKOLEKCJE WSPÓLNOTY SYCHAR PAŹDZIERNIK 2007
Autor Wiadomość
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-18, 20:41   

Werko Kochana, pewnie, że Was zabiorę !stójcie na drodze i machajcie...szary metalik...to ja ! Całuje Cie mocnoooooo !! EL.
 
     
Justi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-24, 22:55   

Jesli ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie...
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 09:14   

Justi!

Musze po pukać - by się więcej dowiedzieć. Tak jak znam Wspólnotę Sychar to powinno to być możliwe. Ale w jakim wieku dziecko itd.

Nie zniechęcaj :-D się...

A powody dajemy ..... :mrgreen: :-D
 
     
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 18:52   

Justi
Wyślij mail lub wiadomość na priv z zapytaniem do Tadeusza, on jest głównym organizatorem tych wyjazdów, na pewno odpowie na Twoje zapytanie. Na dwóch poprzednich dzieci były obecne.
Pozdrawiam
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 16:22   

Justi, wszystko co wiemy, jest w pierwszym poście Tadeusza na ten temat. Nic więcej wiedzieć nie trzeba...bo data jest i miejsce ...to wszystko.
Tadziu pewnie dopisze więcej jak już sam będzie wiedział....zawsze tak robi...ale to jeszcze czas.
Pewnie, że jest warunek, żeby przyjechać...TRZEBA CHCIEĆ tam być z nami !!
A co z dzieckiem....myślę sobie, że przeciez , jeżeli nie masz gdzie dziecka zostawić, albo też nie chce Go nigdzie zostawiać i miec przy sobie, to nie ma żadnej sprawy !! Albo dziecko będzie wszędzie z nami, albo będziemy dzielic sie opieką nad Nim...ja pierwsza sie zgłaszam z ochotą ! Pozdrawiam !! EL.
 
     
Justi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 18:02   

Dzięki El :->
Dziecko dość duże, więc problemu z nim raczej nie będzie.
Chodziło mi o to czy trzeba formalnie być we wspólnocie, żeby jechać i czy nie jest to spotkanie dla "całych" małżeństw i ja jako porzucona połówka mogę jechać.

Wysłuchałam audycji z Radia Maryja i tam też trochę było wspomniane o tym spotkaniu, że może jechać każdy chetny, więc rozumiem, że ja też :mrgreen:
Dzięki za dobre słowo raz jeszcze.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 18:33   

Justi, My ( w tym również TY ) Wspólnota Trudnych Małzeństw, to ludzie bywający tu na forum, czytający str główną, ludzie w potrzebie, sympatycy, pomagacze i wszyscy którzy chcą. My w większości jesteśmy tylko połówkami całości małżeńskiej...więc przyjeżdżają zwykle połówki..a czasem zdarza się , że cała rodzina....wtedy hurrraaaaaaaaa !!
Ja jestem już zdrowiejącym małżeństwem....ale mój mąż nie chce ze mna pojechać, więc będę sama . Pozdrawiam ! EL.
 
     
Tadeusz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-26, 22:57   

Kochana Justi zabieramy dzieci oczywiście ! Będą dziewczyny do opieki ! Tak jak to było w Górce Klasztornej z dziećmi !

Pozdrawiam ;-)
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 08:00   

Cytat:
Go nigdzie zostawiać i miec przy sobie, to nie ma żadnej sprawy !! Albo dziecko będzie wszędzie z nami, albo będziemy dzielic sie opieką nad Nim...ja pierwsza sie zgłaszam z ochotą ! Pozdrawiam !! EL.


Justi! Też się zgłaszam do opieki jak będzie potrzeba - po prostu przyjeżdżaj i już. :-D :-D
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 08:57   

Po długim namyśle postanowiłam i ja przyjechać na to spotkanie.
Do zobaczenia wszystkim.
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 14:36   

Elu!

Wielka radość mnie rozpiera :-D :-D
 
     
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 15:05   

A dlaczego? Nie rozumiem, przecież to spotkanie i bez mojej osoby będzie owocne.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 16:37   

Elzd, to spotkanie z Toba będzie owocniejsze ! I ja się cieszę, że Ty będziesz z nami !! EL.
 
     
Justi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-27, 18:54   

Wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedzi i chęci.

Jak nic to nic a jak sypnęło to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Teraz mam tylko nadzieję, że dostanę urlop...
 
     
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 07:14   

ELZD !
EL - Ci już odpisała. :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :-D :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8